Turystyka na świecie Podkategoria: Turystyka na świecie

 • Wino bezalkoholowe »

  Uwielbiasz aktywny wypoczynek? Poszukujesz sposobu na wakacje? Wejdź na stronę traveleros.pl i zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Organizujemy portal turystyczny, który promuje naszą działalność. Oferujemy Państwu tanie wakacje za granicą, sporty ekstremalne, przewodnik turystyczny oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych. Wyjątkową atrakcją są wina bezalkoholowe. Wino bezalkoholowe dzięki swojemu charakterystycznemu smakowi znalazło wielu zwolenników. Wskazane jest więc spróbować go chociaż raz. Zaplanuj z nami wakacje swoich marzeń!

  Termin dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje Teneryfy »

  Wyspy Kanaryjskie to wspaniałe propozycje na urlop.
  Archipelag składa się z 7 najludniejszych dużych wysp.
  Największą atrakcją jest Teneryfa, doskonale usytuowana wyspa, z wieloma plażami do odpoczynku.
  To miejsce chcą zobaczyć tysiące ludzi. Są tu urocze apartamenty oraz piękne parki. Można udać się na piesze przechadzki, odpoczywać na ręczniku na plaży albo w hotelowym spa.
  Ludzie przyjeżdzają tutaj w takich ilościach, dlatego że jest to jedno z niewielu miejsc w w okolicy, gdzie udaje się nabierać energii ze słońca przez cały rok. Temperatura na Teneryfie rzadko obniża się do dwudziestu stopni. To miejsce wiecznej pogody.
  Teneryfa oferuje także doskonałe w smaku owoce, które dojrzewają przez cały rok. Na wyspie można wziąć w najem samochód i wybrać się na przejażdzkę po okolicznych terenach. Trzeba zobaczyć piękne widoki ze szczytu wulkanu, oglądać nieziemską flore nadmorską i zachwycać się krystalicznie czystą wodą oraz ciepłym powietrzem.
  Jeżeli w dalszym ciągu nie jesteś przekonany o uroku tego miejsca, musisz zobaczyć naszą stronę, na której zobaczysz wiele fotografii, opisów oraz dużo cennych ciekawostek o Teneryfie. Zapraszamy!

  Termin dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Turystyczne STRAMA Zakopane »

  Nasze BT STRAMA od lat zajmuje się w sezonie letnim organizowaniem krajowych i zagranicznych wycieczek jednodniowych. To doskonała propozycja dla ludzi wypoczywających w Zakopanem i okolicach by, korzystając z zwyczajnego słownictwa, "wyjechać za miasto na 1 dzień". Propozycja biura jest bardzo bogata. Nasi klienci mają możliwość dobrać ofertę odpowiednią dla siebie z pośród kilkunastu możliwości wyjazdów na 1 dzień w interesujących kierunkach. Proponujemy np. wycieczki jednodniowe odpowiednie dla aktywnych, osób starszych czy rodzin z dziećmi.  Organizujemy wycieczki do Krakowa i Wadowic. Dysponujemy bogatą propozycję wycieczek w Słowackie Tatry Wysokie, Słowacki Raj, czy atrakcyjną objazdową wycieczkę wokół Tatr. Nasze biuro jako jedyne na Podhalu proponuje jednodniowe wyjazdy do Wiednia i Budapesztu oraz dodatkowo Egeru i Miszkolca. Poprzez lata wypracowaliśmy sobie reputację i zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Nasza  kadra działa fachowo troszcząc się o bezpieczeństwo naszych klientów.

  Termin dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Turystyka na świecie

Turystyka na świecie - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie