Serwisy turystyczne Podkategoria: Serwisy turystyczne

 • Grecja korfu »

  Grecja to kraj położony na niezliczonej ilości wysp i wysepek, gdzie uwielbiają odpoczywać turyści. Wiadomości turystyczne, lecz również gospodarcze i polityczne najszybciej można znaleźć w sieci internetowej. Wiele internetowych stron przedstawia informacje o tematyce powiązanej z Grecją i tym co się w niej dzieje. Z tego też powodu jeśli kogoś interesuje to, co ten kraj ma do zaoferowania to powinien na tego typu serwis zaglądnąć. Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, która jest w całości poświęcona Grecji.

  Termin dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ukraina waluta »

  Witaj na naszej stronie www.abcUkraina.pl. Odszukasz w tym miejscu ciekawe informacje o rejonie, zwyczajach, mieszkańcach. Możesz wziąć udział w dyskusjach na forum, możesz publikować zdjęcia, linki, ogłoszenia, wspomnienia z wojaży. Podziel się swoją wiedzą, pochwal się refleksjami dotyczącymi tego do tej pory nieodkrytego kraju. Chętnie opublikujemy twoje opisy podróży na tym terenie. Przeczytasz też wiele ciekawych anegdot i plotek z życia tubylców. Nasz portal powiadamia na bieżąco o wszystkich ważnych akcjach z tego kraju.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog turystyczny »

  Chcesz uzyskać więcej wczasowiczów? Sprowadź więcej interesantów, promuj ZA DARMO swoją witrynę turystyczną. Powiększ liczbę swoich interesantów o 100%.Już dziś zapisz się do naszego darmowego wykazu turystycznego. Dołącz swoją witrynę internetową do naszego katalogu, możesz zgłosić miejsce noclegowe wraz ze zdjęciami, zgłosić artykuły reklamowe. Oznacz swoje miejsce na naszych mapach a podróżnicy prościej do Ciebie trafią. Dołącz do katalogu turystycznego w internecie. Porządkujemy najfajniejsze i najciekawsze wpisy powiązane z turystyką. Dowiesz się jak efektywnie promować turystykę w sieci. Zapraszamy

  Termin dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wietnam »

  Wietnam, kojarzony przez wielu ludzi najczęściej z wojną z Amerykanami, zalicza się do jednego z bardziej interesujących krajów azjatyckich. Praktycznie każdego, kto jest zainteresowany tym krajem zapraszam do jednego z działających serwisów internetowych. Znaleźć w nich można bardzo dużo najróżniejszych wiadomości o tym kraju, jego geografii, obyczajach i kulturze. Wszystko zaprezentowane w ciekawej i interesującej formie, zachęcającej do czytania felietonów i artykułów. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Termin dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turcja »

  Turcja to państwo leżące na obszarze dwóch kontynentów, Europie i Azji. To naprawdę bardzo ciekawe państwo, które zostało opisane w jednym z wielu serwisie internetowym. Prosto taki portal znaleźć w internecie. Możemy więcej się dowiedzieć na temat Turcji, o jej polityce, gospodarce, kulturze i tradycjach. Na pewno może zachęcić to nas do tego, żeby za jakiś czas Turcję odwiedzić, a znalezione wiadomości na pewno będą pomocne.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kambodża angkor wat »

  W południowo–wschodniej Azji leży państwo Kambodża. Stolicą jej jest Phnom Penh. Kambodża jest krajem o niewielkich rozmiarach. Jeśli będziesz chciał dowiedzieć się więcej to zajrzyj na jeden z portali w internecie, jakie dokładnie pokazują ten kraj. Tam można poznać miejscowe atrakcje, warunki klimatyczne oraz cechy przyrody. Możesz się dowiedzieć także czegoś o społeczeństwie, kulturze i obyczajach panujących w Kambodży. Gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej strony.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogoda długoterminowa francja »

  Francja położona jest w zachodniej części kontynentu europejskiego. Ale oprócz tego ma ona również swoją ziemię również na terenie innych kontynentów. To bardzo interesujący obszar, na którego temat powinno się więcej się dowiedzieć. Dlatego też można odwiedzić nasz serwis w internecie, na którym znajdziesz sporo wartościowych informacji w temacie francuskiej kultury, tradycji oraz tamtejszych rządów i polityki.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cypr »

  Na wschodniej części Śródziemnego Morza leży państwo jakim jest Cypr. Warunki pogodowe na te wyspie to prawdziwy raj dla każdego z nas. Promienie słońca nie omijają tej wyspy nawet na pół dnia. Gdy będziemy się wybierać na wczasy na Cyprze to należy czegoś więcej się dowiedzieć na jego temat. Cypr jest wspaniałym miejscem na wczasy, możesz się dowiedzieć czegoś o tym kraju z jakiegoś portalu internetowego, jakich nie brakuje w sieci.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bułgaria złote piaski »

  Bułgaria graniczy z takimi państwami jak Macedonia, Serbia, Rumunia, Grecja i Turcja. Jeżeli chciał będziesz czegoś się dowiedzieć o tej krainie to zajrzyj na portal internetowy dotyczący Bułgarii. Możesz tam znaleźć mnóstwo fotografii i zdjęć a także ciekawych relacji z turystycznych miejsc, co w szczególności ucieszyć może urlopowiczów. Także osoby które chcą poznać kulturę i historię Bułgarii znajdą coś interesującego dla siebie.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szanghaj »

  Najliczniejszym i z największą powierzchnią państwem na ziemi są Chiny. Kraj ten obecnie wyrasta na światową gospodarczą potęgę, bardzo dużo wiadomości o tych a także o innych zagadnieniach powiązanych z Chinami można wyszukać w Internecie. Gdy znajdziemy porządny serwis tematyczny dotyczący Chin, to na pewno znajdziemy w nim mnóstwo ciekawych publikacji tematyce chińskiej. W zasadzie każdy, kto będzie się interesował państwem chińskim, musi skorzystać z jednego z takich portali.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ukraina »

  Ukraina to region rewelacyjnych brzegów morza i obcej kultury. Trzeba spędzić tam swoje kanikuły! Nasz portal turystyczny prezentuje wszystkie zasoby wiedzy na temat Ukrainy. Znajdziemy tu pożyteczne wiadomości, newsy, atrakcje które nam pomogą opracować jak najlepszy familijny odpoczynek w tej krainie. Na naszej stronie umieszczone są także wiadomości opisujące ciekawostki Ukrainy. Gorąco zapraszamy do odwiedzin naszej strony.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogoda niemcy »

  Niemcy to jedno z najważniejszych państw dla gospodarki Unii. Każdy zainteresowany historią i dzisiejszą kondycją tego kraju może poszukać wiadomości w serwisie tematycznym. Niemcy to także bardzo ciekawy geograficznie obszar, czego również dowiemy się z różnych internetowych stron. Należy poszukać dobrego serwisu tematycznego, bo czytane w nim informacje na pewno wiele nowego przekażą nam o naszym historycznym sąsiedzie.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kraków atrakcje »

  Kraków jest atrakcyjnym miastem, niejednokrotnie odwiedzanym przez turystów. Ma bardzo dużo interesujących miejsc, liczne intrygujące miejsca i stare zabytki.
  Koniecznie trzeba zobaczyć barwny rynek. intymne kawiarnie pozwolą odpocząć, można tu skosztować piwa i popatrzeć na chyba najładniejszy rynek w Polsce. Ulica Grodzka prowadzi na Wawel, w międzyczasie czekają różne kościoły.
  Wawel to historyczne miejsce z katedrą i zamkiem. Ze wzgórza rozpościera się widok na kopiec Kościuszki.
  Ukochanym miejscem spacerów jest zakole Wisły, to piękne miejsce w Krakowie, moża tu przechadzać się, jeździć na rowerze.
  W Krakowie znajduje się wiele restauracji. Miasto tętni życiem, ma atrakcyjne i krzykliwe dyskoteki.
  Na naszej stronie przedstawiamy zabytki, które warto zobaczyć. Należą do nich ładne parki, gdzie udaje się ucieć od hałasu miasta.
  Wskazujemy także muzea z licznymi eksponatami, które prawdopodobnie zaciekawią szukających wiedzy turystów.
  Nasze zachwycające zdjęcia zaprezentują wszelkie atrakcje Krakowa. Jeżeli wyruszasz do Krakowa przeczytaj artykuły na naszej stronie i zapoznać najciekawsze miejsca. Serdecznie zapraszamy!

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Australia - nauka i stypendia »

  Na naszej witrynie www można przeczytać warte uwagi informacje o nie do końca odkrytym jeszcze kraju jakim jest Australia. Jak do tej pory pisaliśmy między innymi o australijskiej fladze, stanach i regionach. W dziale o turystyce zamieściliśmy wpisy o miejscach, które trzeba zobaczyć jak na przykład Sydney Opera House i Wielka Rafa koralowa. Na stronie znaleźć można pożyteczne poradniki odpowiadające na pytanie czy praca w australii to to czego szukamy. Wspominamy też o unikatowej przyrodzie oraz o ważnej części historii jaką z całą pewnością są pierwotni mieszkańcy - Aborygeni. Naszą stronę internetową bez przerwy aktualizujemy, dlatego właśnie już wkrótce opublikujemy następne informacje o Australii.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turcja stambuł »

  Turcja to kraj leżący na kontynencie europejskim i azjatyckim. Stolicą tego państwa od dawna jest Ankara. Jego kultura oraz tradycje i zwyczaje są bardzo szczegółowo pokazane na niejednej stronie internetowej, które prowadzone są o tym właśnie kraju. W wielu takich serwisach poza tym znajdziemy najnowsze informacje polityczne i gospodarcze, przez co mamy możliwość być na bieżąco z wydarzeniami dziejącymi się w Turcji.

  Termin dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turcja »

  tunezja to państwo leżące na obszarze dwóch kontynentów, Azji i Europie. To naprawdę bardzo ciekawe państwo, jakie zostało przedstawione w jednym z wielu internetowym serwisie. Łatwo tego typu portal wyszukać w internetowej sieci. Możemy dowiedzieć się czegoś więcej w temacie tunezji, o jej polityce, gospodarce, kulturze i tradycjach. Na pewno zachęci to nas do tego, aby kiedyś odwiedzić Turcję, a wyszukane wiadomości na pewno będą pomocne.

  Termin dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chorwacja rijeka »

  Chorwacja jest krótko istniejącym krajem, który powstał w roku 1991 po rozpadzie Jugosławii. Bardzo dużo wiadomości na temat tego uroczego obszaru znajdziemy w jednym z licznych internetowych serwisów. Serwisy takie z reguły publikują sporo wartościowych informacji na chorwackie tematy, często uzupełnionych o zdjęcia i fotografie. Można przeczytać o chorwackich obyczajach, wydarzeniach, kulturze i sporej ilości różnych informacjach. Zapraszamy na stronę poświęconą cudownej Chorwacji.

  Termin dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje Wrocławia »

  Witryna o Wrocławiu - co trzeba zobaczyć, co koniecznie warto zwiedzić we Wrocławiu.
  Opisujemy atrakcje Wrocławia, atrakcyjne miejsca i intrygujące zabytki. Wszelkie najciekawsze miejsca są zilustrowane fotografiami oraz szczegółowymi opisami. Wrocław to ciekawe miasto warte zwiedzenia, miasto które słynie z tętniącego życiem rynku, średniowiecznego zespołu budowli na Ostrowie Tumskim czy znanej w całej Polsce a również na świecie Panoramy Racławickiej - zbudowanej dla uczczenia setnej rocznicy powstania kościuszkowskiego. Warto dodatkowo odwiedzić Tereny Wystawowe z Halą Stulecia wraz z Ogrodem Japońskim i Ogrodem Zoologicznym.
  Przechadzka prowadzącą nad brzegiem Fosy Miejskiej Promenadą to nie tylko sprawiający przyjemność relaksacyjny spacer wśród zieleni. Na trasie czeka nas masa pięknych widoków.

  Termin dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy turystyczne

Serwisy turystyczne - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie