Portale Podkategoria: Portale

 • Wędkarstwo »

  Czy wędkarstwo mogą uprawiać tylko wybrani? Oczywiście odpowiedź na to pytanie brzmi – nie! Starsi mogą cieszyć się wędkując metoda spławikowa czy gruntowa. Pasjonaci spinningu cieszą się z wyjazdu maszerując często po kilkanaście kilometrów wzdłuż rzek czy jezior. Jeszcze Inni wędkarze zabierają nad jezioro swoje pontony i łodzie, z których również w całości oddają się pasji wędkowania. Jeszcze inni nie wyobrażają sobie wędkowania bez Internetu. Przed spakowaniem sprzęt wędkarski zaglądają na Kalendarz brań. Jeśli jeszcze go nie widziałeś to wejdź na blog wędkarski tylkoryby.pl do działu Kalendarz brań. Zapraszam.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dolny Śląsk »

  Serwis www.oczydolnegoslaska.pl powstał z myślą o mieszkańcach województwa i odwiedzających z całego kraju oraz zagranicy. Portal oferuje odpowiedź na rozterkę: jak spożytkować wolny czas? Portal zrodził się z zamiłowania do aktywnego spędzania czasu, lokalnego przywiązania i otwartości na świat. Podróżowanie jest wspólną pasją i chcemy, by ten serwis umożliwił Wam spędzanie interesująco czasu na terenie naszego regionu. W serwisie zobaczycie Państwo zaawansowany kalendarz wydarzeń odbywających się na Dolnym Śląsku oraz bazę hoteli, restauracji i rekreacyjną. Mnogie opisy ciekawych miejsc, zabytków oraz wiele drobniejszych wskazówek, dostarczy Wam szerokiej wiedzy o Dolnym Śląsku.

  Termin dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne wierszyki »

  Wszelkie śmieszne poematy, które wyszukamy na tej witrynie internetowej podzielone są ściśle wedle uznanych reguł. Najbardziej typową kategorię tworzą oczywiście śmieszne wierszyki dotyczące świętego mikołaja, przede wszystkim mając na uwadze na fakt, iż całkowicie niedawno były oczywiście święta, lecz wyszukamy tu dodatkowo śmieszne wierszyki o zwierzątkach bądź całościowo traktujące o tematyce wsi. Jednym słowem poematy są rzeczywiście na dowolny temat. Ich liczba z dnia na dzień cały czas wzrasta, niebawem spodziewać wolno się pojawienia się dodatkowo następnych kategorii, w których znajdą się oryginalne wiersze.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale

Portale - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie