Atrakcje turystyczne Podkategoria: Atrakcje turystyczne

 • Wczasy Chorwacja »

  Zachęcamy do sprawdzenia naszej strony wycieczkowej, która zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencyjnych. Jako jedni z nielicznych dajemy możliwość swoim gościom udział w licytacjach wycieczek. Licytować możemy wszystkie typy wycieczek, nie ma znaczenia, czy to wycieczki zagraniczne czy po Polsce. Jedyne, co musimy wykonać, żeby mieć możliwość brania udziału w licytacjach to stworzyć w naszym portalu bezpłatne konto. Jeżeli ktoś chciałby zarezerwować wycieczkę bez udziału w licytacji, również uwzględniliśmy taką możliwość. W licytacjach można brać udział każdego dnia od ósmej do 00.00, natomiast dokonywać rezerwacji można przez całą dobę. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

  Termin dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kambodża »

  Kambodża do niedawna jeszcze nazywała się Kampucza. Dopiero pod koniec ubiegłego wieku przybrała ona obecną nazwę. Teraz jest to państwo o niezwykle ciekawej kulturze i obyczajach, które różnią się od tych mamy znane. Jeśli kogoś to będzie interesować, to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego portalu internetowego, na jakim publikujemy sporo ciekawych informacji o tym kraju. Z pewnością wiadomości znalezione na naszym serwisie rozszerzą Twoją znajomość tej części świata.

  Termin dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czechy »

  Czechy to jeden z z naszych najbliższych sąsiadów. Poza tym graniczą także z Słowacją, Niemcami i Austrią. Kraj zlokalizowany jest w Środkowej Europie, dzięki czemu spora grupa wczasowiczów bardzo chętnie tam się wybiera na urlop. Jeśli my również będziemy mieli taki zamiar, to musimy czegoś więcej się o Czechach dowiedzieć, a najkorzystniej zrobimy to z naszym internetowym serwisem, gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne i informacje.

  Termin dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznań zabytki »

  Poznań to miasto umiejscowione nad Wartą w środkowo-zachodniej Polsce.
  Miasto chwali się wielką ilością muzeów, pięknymi kościołami, wspaniałą architekturą oraz kolorowymi uliczkami. W pobliżu centrum jest kilka historycznych i ładnych otwartych przestrzeni jak Cytadela, Park Chopina. Nieco później można znaleźć parę naturalnych i sztucznych jezior, takich jak Malta, Rusałka czy Kiekrz, gdzie w w ciepłej porze mieszkańcy i turysci odnajdą mnogość rozrywek i atrakcji.
  Poznań to miasto zabytkowe, znajduje się tutaj Ostrów Tumski miejsce gdzie został zbudowany najstarszy kościół.
  Perłą starego miasta jest przecudowny renesansowy Ratusz z ciekawymi koziółkami, trzaskającymi się w każde południe.
  W okolicy rynku wypatrzymy barokową Farę ze słynnymi organami.
  Najmłodsza zabytkowa dzielnica, zbudowana około zamku Cesarskiego zbudowanego przed 100 laty. Środek dzielnicy tworzć Plac Mickiewicza, na którym stoi pomnik wieszcza.
  Poznań to w największym stopniu zielone miasto Polski, jest tu niemało parków, zwiedzać można duży 17-hektarówy Ogród Botaniczny, z zajmującym zbiorem głazów narzutowych.
  Zapraszamy także na Sołacz, do renomowanej dzielnicy stuletnich willi miejskich, które przystają do Parku Sołackiego, przez który przepływa rzeczka Bogdanka.
  Aby poznać najważniejsze i zajmujące miejsca w Poznaniu, wejdź na naszą stronę.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turcja stambuł »

  Turcja to kraj leżący na kontynencie europejskim i azjatyckim. Stolicą tego państwa od dawna jest Ankara. Jego kultura oraz tradycje i zwyczaje są bardzo szczegółowo pokazane na niejednej stronie internetowej, które prowadzone są o tym właśnie kraju. W wielu takich serwisach poza tym znajdziemy najnowsze informacje polityczne i gospodarcze, przez co mamy możliwość być na bieżąco z wydarzeniami dziejącymi się w Turcji.

  Termin dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turcja »

  tunezja to państwo leżące na obszarze dwóch kontynentów, Azji i Europie. To naprawdę bardzo ciekawe państwo, jakie zostało przedstawione w jednym z wielu internetowym serwisie. Łatwo tego typu portal wyszukać w internetowej sieci. Możemy dowiedzieć się czegoś więcej w temacie tunezji, o jej polityce, gospodarce, kulturze i tradycjach. Na pewno zachęci to nas do tego, aby kiedyś odwiedzić Turcję, a wyszukane wiadomości na pewno będą pomocne.

  Termin dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chorwacja rijeka »

  Chorwacja jest krótko istniejącym krajem, który powstał w roku 1991 po rozpadzie Jugosławii. Bardzo dużo wiadomości na temat tego uroczego obszaru znajdziemy w jednym z licznych internetowych serwisów. Serwisy takie z reguły publikują sporo wartościowych informacji na chorwackie tematy, często uzupełnionych o zdjęcia i fotografie. Można przeczytać o chorwackich obyczajach, wydarzeniach, kulturze i sporej ilości różnych informacjach. Zapraszamy na stronę poświęconą cudownej Chorwacji.

  Termin dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie