SEO

Strony związane z hasłem 'ubezpieczenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Najtańszy kredyt samochodowy »

  Na naszej witrynie WWW zaprezentowaliśmy ofertę kredytów na samochody dużej ilości popularnych banków. Ponadto, opublikowane są tu główne informacje o ubezpieczeniach samochodu i istotne wskazówki dla przyszłych leasingobiorców. W tekstach zostały opisane poszczególne oferty kredytowe placówek bankowych. Na stronie zawarto również zestawienie poszczególnych ofert kredytowych banków, a w celu porównania i ułatwienia internautom wyboru właściwego kredytu samochodowego, umieszczona jest wyszukiwarka kredytów, gdzie pod względem kilku najbardziej kluczowych kryteriów zobaczyć możemy oferty najlepszych rodzimych banków.

  Termin dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczyciele »

  Na krajowym rynku finansowym funkcjonuje niemało ciekawych firm ubezpieczeniowych. Zapewniają nam one różne składki, różne zasady ubezpieczenia czy formy itd. Należy więc dowiedzieć się nieco więcej na ich temat. Można tego dokonać w bardzo łatwy i przystępny sposób dzięki tej stronie internetowej. Opracowana jest ona przede wszystkim z myślą o wszystkich, którzy pragną odnaleźć praktyczne i aktualne wiadomości na ten temat. Tutaj zamieszczone zostały wiadomości o firmach ubezpieczeniowych, ich propozycjach, a także cenne artykuły, porady, zestawienia, itd.

  Termin dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie forum »

  Serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych na nasze forum ubezpieczeniowe. Forum to zostało stworzone głównie z myslą wszelkiego rodzaju ubezpieczeniach motoryzacyjnych. Znajdą tu Państwo wszystko o OC, AC, NW, ubezpieczeniach szyb, i wszystko o towarzystwach ubezpieczeniowych. Poza znalezieniem tak istotnych dla zmotoryzowanych informacji, można tu także podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i opiniami .Niezbędne źródło informacji dla każdego fana motoryzacji. Zapraszamy.

  Termin dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław ubezpieczenie »

  Strona internetowa poświęcona jest polisom rentowym. Każdy z nas myśląc o przyszłości powinien zadbać o siebie i bliskich kupując dobre ubezpieczenia. Umożliwia to obronę przed odpowiedzialnością finansową za nieprzewidziane postępowanie, czy uniknąć wielu niesympatycznych sytuacji. Odwiedzając naszą domenę szybko odnajdziesz dogodny dla Ciebie wariant zabezpieczenia, do tego umówisz się z przedstawicielem Allianz w dostępnym terminie. Witryna zawiera multum wiadomości na temat różnych rodzajów zabezpieczeń firmy Allianz. Jedyna Strona www na której zrobisz ubezpieczenie przez Internet.

  Termin dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów katowice »

  Firma Lokalna zajmuje się wypożyczaniem samochodów podobnie jak osobowych oraz busów.
  Do Państwa dyspozycji mamy mnóstwo wariantów czterokołowców, które posegregowane są na grupy .
  Do wyselekcjonowanych grup czterokołowców mają Państwo wgląd na Własnej stronie internetowej.
  Przedkładane przez Państwa marki czterokołowców dostępne są w rozległej gamie kolorystycznej.
  Alternatywa najmu samochodu istnieje na krótki czas, długi czas kiedy tudzież i w ramach ubezpieczenia OC, umożliwiamy dostępność Naszych typów. Jesteśmy czynni od poniedziałku do niedzieli 24 godziny na dobę.
  Na Śląsku mamy wielu zadowolonych kontrahentów korzystających z Naszej wypożyczalni.
  Dostęp do Nas nie licząc stroną internetową mają Państwo do Nas w wielu punktach na terenie Katowic, jak dodatkowo mieścimy się na terminalach lotniczych .
  Zespół ludzi który składa się na Krajową firmę to kadry którzy stale podają życzliwą pomocą oraz kolosalną informacją ażeby użyczyć Państwu technicznej pomocy.

  Termin dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów »

  Jesteśmy szczęściarzami ? wyjątkowe dochody, dzięki którym stać nas na kredyt hipoteczny nic dziwnego że interesują nas mieszkania na sprzedaż Gorzów i bardzo chcemy się usamodzielnić! Nic prostszego! Kupmy swój własny lokal mieszkalny! Ale jak? Ażeby zakup był bezpieczny, a nasze ciężko uzbierane pieniądze nie przepadły dlatego jeśli nie jesteśmy pewni trzeba znaleźć najlepszego specjalisty w obrocie nieruchomościami. I takie biuro dziś z przyjemnością chcemy polecić. Biuro domów i mieszkań w Gorzowie posiada wszelkiego stylu licencję i jednocześnie atesty ubezpieczenia OC.

  Termin dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piekielnie Dobry Blog »

  Ciężar dowodu w postępowaniu likwidacyjnym Art. 6 kc wyznacza jedną z ogólnych zasad prawa cywilnego w brzmieniu: ?ciężar dowiedzenia faktu spoczywa na osobie, która z faktu tego wywodzi skutki prawne?. Znaczy to, iż każdy, kto dochodzi swych praw powinien ujawnić rzeczywistość faktu, na który się powołuje, uzasadniając istnienie tych praw. Powyższa zasada jest ściśle scalona z przepisami kodeksu postępowania cywilnego, który w Części pierwszej, Księdze pierwszej, Tytule VI, Dziale III reguluje kwestie przedmiotu i oceny dowodów, jak również postępowania dowodowego. W postępowaniu cywilnym obowiązuje zasada kontradyktoryjności, co symbolizuje iż skupianie twierdzeń realnych i środków dowodowych służących sprawdzeniu tych twierdzeń leży w gestii stron procesu, sąd tymczasem przy badaniu zasadności powództwa sprowadza się do faktów i dowodów, jakie strony przedstawiły dla uzasadnienia swych żądań. Ciężar udowodnienia jest zatem powinnością nałożoną na stronę przez prawo procesowe, jeśli strona ta chce funkcjonalnie dojść przed sądem swych praw. W procesie cywilnym ciężar dowodu rozłożony jest w zależności od tego jaki fakt jest dowodzony. Z reguły na stronie powodowej spoczywa ciężar pokazania faktu powodującego powstanie skutków prawnych, np. wyrządzenia szkody (fakt prawotwórczy), z reguły zaś na pozwanym spoczywa ciężar wykazania braku przesłanek stanowiących o istnieniu skutku prawnego, np. niepoczytalności sprawcy (fakt prawotamujący), lub przesłanki stanowiącej o ustaniu prawa np. spełnienia świadczenia (fakt prawoniweczący). Wspomniana wyżej ogólna zasada ciężaru dowodu określona w art 6 kc niejednokrotnie ulega jednak modyfikacji. Ma to miejsce wówczas, gdy prawo materialne kształtuje odmiennie ciężar dowodu w odniesieniu do konkretnie wskazanych stosunków prawnych. Szczególne reguły dowodowe zawarte są na przykład w przepisie art 429 kc regulującym kwestię odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez osobę trzecią w trakcie wykonywania powierzonej jej czynności. W tym przypadku osoba powierzająca wykonanie czynności, aby zwolnić się z odpowiedzialności musi uwidocznić, że nie ponosi winy w wyborze, albo że wykonanie czynności powierzył podmiotowi, wykonującemu zawodowo takie czynności. Kwestie dowodowe są bardzo istotne także w postępowaniu likwidacyjnym prowadzonym przez towarzystwo ubezpieczeń.

  Termin dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • SKP Kraków »

  Nasza spółka istniej na rynku Polskim od końca lat osiemdziesiątych. Na początku lat dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy działalność jako dealer samochodów japońskich, by w końcu na początku nowego tysiąclecia podpisać umowę z jedną z największych i najbardziej rozpoznawanych marek samochodowych na świecie, czyli z Toyotą. W ramach naszej działalności oprócz serwisu i salonu toyoty oraz sklepu z częściami tej marki, prowadzimy także stację kontroli pojazdów, a także nowoczesną, piankową automyjnię, która nie rysuje lakieru samochodów.

  Termin dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog Rzeczoznawcy »

  Posiadacze obowiązkowego ubezpieczenia ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ nie mają dyspozycji z tej polisy zadośćuczynienia szkód samochodowych uczynionych przez powódź oraz podtopienia. Powodzianin ma prawo do świadczenia od ubezpieczyciela za utracone i zniszczone przedmioty za przyczyną zalania oraz podtopienia tylko wtedy, jak wykupił trafną polisę. By dostać wynagrodzenie za sfatygowany pojazd, powinno się podpisać ubezpieczenie auto-casco. Jest to dobrowolne ubezpieczenie aut od wyników zniszczenia i kradzieży, którego obszar jest uściślany indywidualnie w tzw. ogólnych warunkach ubezpieczeń. Zazwyczaj obejmuje również sprawione wydarzeniami losowymi, między innymi powodzią oraz innymi żywiołami. Nabywając polisę obejmującą taki zakres szkód, posiadacz samochodu nie musi nabywać jeszcze dodatkowo specyficznego pakietu powodziowego. Za zniszczony samochód wynagrodzenie z ubezpieczenia autocasco pozyska nie tylko powodzianin, lecz także każdy właściciel tej polisy, który mieszka w innym obszarze kraju, a jedynie przybył na obszary objęte powodzią i tam jego pojazd został podtopiony bądź zalany. Na wypłatę z autocasco mogą mieć nadzieję również powodzianie, którzy polisą objęli maszyny rolnicze. Niektórzy ubezpieczyciele oferują rolnikom również dobrowolne ubezpieczenia mienia ruchomego gospodarstw rolnych. Posiadacz takiej polisy w przypadku podtopienia maszyn, traktorów oraz ciągników może mieć nadzieję na wynagrodzenie. Szkody powodzianin nie musi zgłaszać osobiście w placówce ubezpieczyciela, ale może to zrobić przez internet lub dzwoniąc na infolinię. Natomiast posiadacze obowiązkowego ubezpieczenia OC nie mają możliwości z tej polisy zadośćuczynienia szkód samochodowych wywołanych przez powódź tudzież podtopienia. Odszkodowania za zepsuty pojazd poszkodowany nie dostanie również w razie ubezpieczenia nieruchomości i mienia ruchomego, jako że takie polisy nie pokrywają samochodu, który na przykład stał w pobliżu domu i pozostał razem z nim zalany. Agentów ubezpieczeniowych po powodzi w 2010 roku w całym kraju zasypały w zarządzenia z central ubezpieczalni, które brzmiały: wyłączamy ryzyko powodzi ze sprzedaży nowych ubezpieczeń. Mieszkańcy terenów już w przeszłości zalewanych często nie mogą kupić polisy. A jeśli nawet, oferowane im stawki są monstrualne. Jak powiada Krystyna Krawczyk z biura rzecznika ubezpieczonych, towarzystwa ubezpieczeń prawa nie naruszają, bo ubezpieczenia są dobrowolne. Zgodnie z prawem zakłady ubezpieczeniowe nie mogą odesłać z kwitkiem tylko jednej grupy klientów: rolników. Asekuracja budowli rolnych przed powodzią jest obowiązkowe. Ale i tu w ostatnich dniach wcielono zmiany. A konkretnie ? podwyżki. Ubezpieczyciel zapewnia nas, że odrębne polisy mieszkaniowe może pozyskać każdy. I to bez względu na to, gdzie mieszka. Restrykcje towarzystw ubezpieczeniowych dotyczą włącznie polis dla firm. Ale to tylko teoria. Żaden agent przy zdrowych zmysłach nie sprzeda teraz ubezpieczenia od powodzi. Nawet jak mniej rozsądni przedstawiciele, np. z terenów mniej zagrożonych, nawet o ile będą chcieli sprzedać takie ubezpieczenie, to na prywatną rękę nic nie zrobią. Jak wynika z najnowszego okólnika, bez zgody szefa filii od powodzi ubezpieczać nie można. Tak ascetycznych restrykcji nigdy jeszcze nie było. Nieoficjalnie przedstawiciele mówią, że to oczywisty ruch, który ma ustrzec przed nadużyciami. Przypominają, iż w czasie powodzi w 1997 roku nagminnym procederem była sprzedaż ubezpieczeń osobom, jakich domy już zostały zalane. Agent sprzedawał dokument ze wsteczną datą, a potem dzielił się zadośćuczynieniem wypłacanym później osobnikowi.

  Termin dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Ebroker.pl to portal finansowy w którym jest możliwość porównać ze sobą różnorodneofert towarów majątkowych takich jak konta oszczędnościowe konta bankowe ubezpieczenia zdrowotne a wręcz telefonia gsm. Dzięki współpracy zkilkoma instytucjami inwestycyjnymi takimi jak również Citi bak handlowy Lukas bank Alior klient może porównania {wielu|ogromu|licznych|bardzo wielu| ofert i wybrania tej najdogodniejszej dla indywidualnychwymagań i nadziei. Dodatkiem w stronie jest intuicyjny kalkulator hipoteczny gdzie z dużą dokładnością można obliczyć swoją rate kredytową, a ponadto całościową wartość kredytu wraz z oprocentowaniem i obsługą produktu

  Termin dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt bankowy »

  Najlepsze oferty bankowe w Polsce - kredyty oraz pożyczki online poprzez internet . Mamy do zaoferowania bardzo atrakcyjne kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, refinansowe, hipoteczne oraz konsolidacyjne. Najkorzystniejsze ubezpieczenia na auto, tanie ubezpieczenie na życie. Przedstawiamy najbardziej atrakcyjne banki takie jak np: Citibank, Pko BP, Millenium, Multibank, Inteligo, mBank, Deutsche Bank, Ge Money Bank, Dombank oraz inne. Atrakcyjne karty bankowe, fundusze oraz lokaty bankowe. Nie musisz więcej szukać informacji o bankach oraz kredytach. U nas znajdziesz to czego szukasz oraz wyłonisz najkorzystniejszą propozycję online.

  Termin dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin. Multiagencja. Tanie OC, solidne AC, ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenie domu i mieszkania, OC działalności. »

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi w sektorze ubezpiczeniowym.Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.Głównym celem firmy jest zadowolenie klienta.Nasi klienci mają poczucie, iż niezależnie od zdarzeń losowych,mogą czuć się pewnie i bezpiecznie.Biuro ubezpieczeń. Pełny zakres ubezpieczeń. Multi agencja, wiele firm w jednym miejscu. Tanie OC,solidne AC,ubezpieczenia dla firm ubezpieczenie domu i mieszkania OC działalności.www.eubezpieczenia24.pl

  Termin dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator oc »

  Ważnym elementem w zakresie ochrony są ubezpieczenia. Umożliwiają one likwidację bądź złagodzenie skutków wielu konsekwencji losowych, będących dla nas niekorzystnymi. By ubezpieczyć się należy spisać odpowiednią umowę, i zapłacić polisę. Nieraz są to jednorazowe składki na pewny okres, z reguły jednak ubezpieczenie opłacane jest w określonych odstępach czasu, na przykład co kwartał czy miesiąc. Umowa powinna zawierać takie elementy, jak: przedmiot i warunki ubezpieczenia, obowiązki, jakie ma ubezpieczony, odszkodowanie, i zagrożenia. Rynek ubezpieczeń mieści w sobie niemało różnych typów ubezpieczeń.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Nasze życie, zdrowie, dom, mieszkanie, samochód, itd. ? oto, co wymaga ubezpieczenia. Jednakże wybranie najlepszego ubezpieczenia nie zawsze jest sprawą tak banalną, jak niektórzy mogą sądzić. Obecnie na polskim rynku odnaleźć można bardzo dużo różnego rodzaju propozycji i okazji ubezpieczeniowych. Każdy z nas rzecz jasna pragnie dokonywać tylko najlepszych wyborów. Aby nasze decyzje dotyczące właściwego ubezpieczenia były mądre, trzeba wcześniej zapoznać się z różnymi ofertami dostępnymi na rynku. Najlepiej, jeśli dokonamy tego z naszą stroną internetową.

  Termin dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowy - twojekonto.com.pl »

  Gorąco witamy na blogu o finansach i księgowości . Przeczytasz tu o kredytach, ubezpieczeniach, fakturach i płatnościach. Serwis został podzielony na kilka podkategorii aby łatwiej można było znaleźć ciekawy artykuł. Siła strony są praktyczne informacje dla użytkowników. Zaglądaj tu często ponieważ serwis jest w trakcie rozbudowy i jeszcze trochę ciekawych wpisów przed nami. Zapraszamy do lektury.

  Termin dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Assistance komunikacyjne »

  Ak-ubezpieczenia to blog informacyjny, poświęcony ubezpieczeniom komunikacyjnym. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne wiadomości na zagadnienie polisy OC i AC, a także dodatkowych ubezpieczeń, które jeszcze bardziej ochronią Twój samochód przed skutkami niespodziewanych wypadków. Podpowiemy Ci, jak zdobyć odszkodowanie od winowajcy kolizji drogowej, jak zmieniają się ceny ubezpieczeń po wypadkach oraz jak wiele zapłacisz za brak ważnego OC. Na blogu przeczytasz też, w jakich sytuacjach warto zdecydować się na polisę autocasco i dodatkowe ubezpieczenia samochodu. Pomożemy Ci wyjaśnić wszelkie wątpliwości, dotyczące wyboru najlepszej polisy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.

  Termin dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystrzałowe Ubezpieczenie »

  Nawiązując do zagadnienia terminów likwidacji szkód w ubezpieczeniach obowiązkowych i dobrowolnych powierzamy niżej wymienione wytłumaczenia, które mają na celu w osiągalny sposób zaprezentować wyżej wymienioną problematykę. W zależności od modelu ubezpieczenia terminy likwidacji szkody regulowane są w odmiennych aktach prawnych. W przypadku ubezpieczeń obowiązkowych, np. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy samochodów mechanicznych, termin likwidacji szkody określony jest w art 14 ust. 1 ustaw. z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, U.f.g. i P.b.u.k. (Dziennik ust. Num. 124, poz. 1152 ze zmianami) towarzystwo ubezpieczeń jest zobowiązany do zapłaty odszkodowania w czasie 30 dni licząc od dnia złożenia ogłoszenia o zdarzeniu. Zgodnie z ust. 2 powołanego przepisu, jeżeli w tym terminie nie było możliwe wyjaśnienie okoliczności potrzebnych do ustalenia odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń lub wielkości zadośćuczynienia, odszkodowanie powinno być wypłacone w ciągu 14 dni od dnia, w którym przy prowadzeniu odpowiedniej staranności wyjaśnienie tych okoliczności było możliwe, nie później jednak niż w terminie 90 dni od dnia złożenia zawiadomienia o zdarzeniu. Ustawa prognozuje jeden wyjątek od tej zasady - przekroczenie maksymalnego terminu 90 dni jest możliwe jedynie w przypadku, gdy stwierdzenie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń lub też określenie wysokości świadczenia uzależnione jest od toczącego się postępowania karnego lub cywilnego. Co do zasady, towarzystwo ubezpieczeń jest prawnie zobowiązany do zrealizowania postępowania wyjaśniającego we własnym aspekcie i wdrożenie tego przepisu jest możliwe jedynie w szczególnych przypadkach. Jednak bezsporną część świadczenia zakład ubezpieczeń jest zobowiązany wypłacić w czasie 30 dni od dnia zgłoszenia szkody. Osoba uprawniona do zadośćuczynienia nie może odmówić przyjęcia kwoty bezspornej, przy czym jej przyjęcie nie wstrzymuje drogi do dochodzenia późniejszych roszczeń. Dochodzenie tych roszczeń nie będzie jednak możliwe wówczas, gdy zostanie zawarta ugoda ? ugoda jest umową i jej postanowienia wiążą obie strony i jej rozwiązanie wymaga porozumienia się obu stron. W przypadku zapłaty kwoty bezspornej dobrze jest w korespondencji z ubezpieczycielem zaakcentować, iż nie stanowi ona kompletnego wynagrodzenia zgłaszanych roszczeń.

  Termin dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mocarne Ubezpieczenia »

  Pomniejszenie ceny części koniecznych do renowacji auta (tzw. potrącenie amortyzacyjne lub merkantylny ubytek ceny) w wypadku likwidacji szkody w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC właściciela wehikułu mechanicznego Rzecznik Ubezpieczonych od większego okresu zajmuje się dylematem realizowania przez zakłady ubezpieczeń potrąceń amortyzacyjnych (zwanych też czasami urealnieniem na części albo merkantylnym ubytkiem ceny) części zamiennych przy szacowaniu kwoty należnego odszkodowania dochodzonego przez osobę poszkodowaną w ramach umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej właścicieli aut mechanicznych. W praktyce oznacza to, że w ocenie zakładu ubezpieczeń stosowanie nowych części do naprawy auta w sytuacji, gdy pojazd nie jest samochodem dopiero co nabytym (nowym) sprowadzi bezpodstawne wzbogacenie się poszkodowanego, dlatego że uszkodzone elementy auta były już częściowo zużyte. Urealnienie wartości części zamiennych stosuje się w powiązaniu z okresem eksploatacji auta, bo w ocenie zakładów ubezpieczeń zrozumiałe jest, że również sam pojazd jak i zamontowane w nim elementy tracą z upływem okresu na wartości, a w następstwie tego z tych względów, biorąc pod uwagę wiek i markę auta przy rachowaniu wartości części na potrzeby zadośćuczynienia, bytuje konieczność wdrożenia wskaźników urealniających ich wartość. W argumentacji omawianej przez zakłady ubezpieczeń osobom pokrzywdzonym można odnaleźć uzasadnienia wskazujące, że istotą użytkowania w wycenach wysokości szkód komunikacyjnych likwidowanych w ramach OC sprawcy wypadku / kolizji drogowej wskaźników urealniających wartości części, nie jest uniknięcie wzbogacenia pokrzywdzonego poprzez użycie do renowacji części zakupionych po cenach maksymalnych, a zasadniczą kwestią jest zastosowanie optymalnego, ekonomicznego sposobu przywrócenia auta do stanu sprzed straty. Ponadto, można spotkać argument dotyczący konieczności badania obecnych rynkowych realiów ekonomicznych, podkreślający przy tym, iż ustalenie kosztów renowacji kilkuletniego pojazdu na maksymalnym poziomie cenowym, stosowanym przez autoryzowane stacje obsługi samochodu, wykracza poza normalne następstwo szkody określone w art. 361 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. ? Kodeks cywilny . W konsekwencji wyliczone ceny części koniecznych do naprawy auta, a w następstwie tego i należna kwota odszkodowania zostaje zmniejszona o sprecyzowany procent ubytku wartości części wyliczony przez zakład ubezpieczeń według sobie tylko znanych współczynników. Z praktyki działań zakładów ubezpieczeń zaobserwowanej przez Rzecznika Ubezpieczonych w trakcie prowadzonych postępowań skargowych można wskazać, że zwykle stopień amortyzacji określany jest na poziomie 50 względnie 60%.

  Termin dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turcja Wczasy »

  Turcja stała się w ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych miejsc wybieranych przez Polaków na wczasy zagraniczne. Nie bez powodu z resztą, czysta błękitna woda, śliczne piaszczyste plaże, słońce przez trzysta dni w roku, mnóstwo ciekawych zabytków i możliwość obcowania z tak odmienną kulturą przyciągają turystów jak magnes. Serwis Turcja Wczasy to przewodnik turystyczny po Turcji obejmujący między innymi ogólny opis kraju oraz dodatkowo najistotniejsze informacje o nim, informacje o miejscach, które należałoby zwiedzić, opisy najważniejszych miast w Turcji i informacje, z którymi powinno się zaznajomić się przed wyjazdem (informacje o wizach, konsulatach, szczepieniach, ubezpieczeniach itd). Jeśli organizujesz wczasy w Turcji z pewnością interesuje cię poznanie tego kraju przed odjazdem. W naszym serwisie wyszperasz wszelkie konieczne informacje.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia przy Kawie »

  Konkretne rady związane z likwidacjią szkód z ubezpieczeń domów i mieszkań. Regulacja reguł likwidacji szkody na poziomie zawarcia umowy ubezpieczenia poniżej wprowadzone opracowanie ma na celu przybliżenie arkan praktyki postępowania likwidacyjnego ukształtowanej na polskim rynku ubezpieczeń i naszkicowanie koronnych problemów powstałych na poziomie realizacji praw z umowy ubezpieczenia dobrowolnego. Aczkolwiek rzeczona publikacja nawiązuje do praktyki likwidacji szkód z ubezpieczeń mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, to ukazywane poniżej zagadnienia da się również odnieść, w drodze analogii, do pozostałych ubezpieczeń dobrowolnych. Świadomi otaczających nasz zagrożeń możliwości powstania szkód, które w wielu przypadkach prowadzą do obszernych strat majątkowych, poszukujemy zabezpieczenia przed ujemnymi skutkami wypadków. Oprócz życia i zdrowia, dobrem, które każdemu członkowi rodziny daje poczucie bezpieczeństwa, azylu jest dom, mieszkanie. Stąd też szczególna piecza nad zachowaniem trwałości ww. dobra. Niestety nie każde zagrożenia zdołamy zaplanować i tym bardziej im zapobiec. Dlatego też zabepieczamy się na wypadek zajścia zdarzenia losowego zawierając umowę ubezpieczenia z jednym z wielu towarzystwo ubezpieczeńi funkcjonujących na polskim rynku ubezpieczeń majątkowych. Bez wątpienia takim zabezpieczeniem jest ubezpieczenie mieszkania i domu. Ubezpieczenie to ma przede wszystkim zapewnić poczucie bezpieczeństwa na wypadek zajścia zdarzenia losowego poprzez możność usunięcia skutków szkód drogą przyznanego osobie ubezpieczonej odszkodowania.

  Termin dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »