SEO

Strony związane z hasłem 'podatki':

1 · 2 · następna strona »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę, która obejmuje księgowość, rachunkowość, podatki, kadry, płace oraz ZUS. Powierzając nam dokumentacje firmy mogą Państwo liczyć na pracę zgodną z najwyższymi standardami rachunkowości. Nasze biuro świadczy swoje usługi w oparciu o duże doświadczenie.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  W dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie łatwo rozpocząć działalność gospodarczą. Ważnym jest zatrudnić wykwalifikowanego doradce podatkowego. Pozwoli nam to uniknąć kłopotów z urzędem skarbowym. W internecie odnajdziemy woele cenników biur rachunkowych. Nie zawsze kierować się niską ceną. Zatrudniamy takie biuro rachunkowe, które jest blisko naszej firmy. Zaoszczędzimy wiele czasu na dostarczaniu dokumentów. Dodatkow w nagłej chwili można przyjechać i poradzić się naszej księgowej.Zanim się zdecydujecie przemyślcie swoją decyzję.

  Termin dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Rzeszów »

  Polecamy szczególnie usługi takie jak : ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów oraz rozchodów, bądź pełną rachunkowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.Mamy do zaoferowania rozległy wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj więcej biura księgowego ponieważ my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Termin dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe warszawa »

  Jesteśmy świadomi jak mozolna może być strona papierkowa każdego biznesu. Od dzisiaj
  prowadź działalność gospodarczą bez problemów! Biuro rachunkowe Warszawa Centrum ? Ewa Korbasińska zapewnia 100% gwarancji, że Twoje księgi handlowe będą prowadzone dokładnie a podatki zrealizowane na czas. Możliwych jest również wiele innych czynności rachunkowych. Wypełnianie formularzy nie musi już być zmartwieniem! Zapraszamy do kooperacji! Firma mieści się na ulicy Złotej 61 w Warszawie. Telefon kontaktowy 502 388 229, email: biuro@ewakorbasinska.pl Zobacz naszą stronę internetową http://ewakorbasinska.pl i wypełnij kwestionariusz z pytaniem online. W odpowiedzi na pytanie przyślemy szczegóły kooperacji, oraz oszacowanie finansowe zlecenia czy późniejszej działalności.

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • KAWECCY Biuro Rachunkowo-Księgowo-Podatkowe Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Katowice »

  Biuro Rachunkowo ? Podatkowe KAWECCY s.c.


  Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Bytom. Katowice. Śląsk.


  Tel. 509050305, 505100668.


  www.kaweccygroup.pl


  Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC.

  Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.


  Świadczymy usługi z zakresu:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.


  Rozliczamy transakcje krajowe, unijne, eksport i import.
  Obsługujemy spółki z o. o., spółki cywilne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.
  Wśród naszych klientów znajdują się między innymi firmy z branży finansowej, medycznej, budowlanej, transportowej, projektowej, sklepy internetowe.


  Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Naszą specjalnością są rozliczenia podatkowe w:

  Niemczech
  Wielkiej Brytanii
  oraz Holandii.


  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.


  http://www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro księgowe jest działalnością, która w bieżących okresach jest bardzo lukratywna. Jeśli tylko właściciel wie co czyni, zna się na kwestiach, które robi może osiągać szczerze wysokie dochody pozyskując coraz więcej nowych interesantów. Ażeby podnieść swoją atrakcyjność, rachunkowy może rozszerzyć swoją profesję o usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Wówczas to, albo za swoją zasługą, czyli po ukończeniu właściwych studiów z zakresu doradztwa podatkowego albo zatrudniając nowego pracownika znającego doskonale kodeks może pochwalić się nowymi gałęziami działalności w swoim biurze.

  Termin dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Bristol Bookkeepers w swojej bogatej ofercie posiada usługi prowadzenia księgowości dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Doświadczony polski księgowy pomoże Ci rozliczyć się z podatków, rozpocząć działalność gospodarczą, a także pomoże Ci odzyskać nadpłacony podatek. Jeśli Twój angielski nie jest doskonały, a chcesz mieć pewność, że zrozumiesz swojego księgowego - skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalne usługi oraz miłą obsługę, do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie zapewniając wysoki poziom usług. Nie czekaj, zadzwoń już dziś.

  Termin dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Założenie własnej działalności gospodarczej wymaga starannego zaplanowania oraz podjęcia konkretnych działań. Dla wielu osób wgłębianie się w skomplikowane procedury, ustawy lub prawo podatkowe jest wielkim wyzwaniem. W takich przypadkach z pomocą przychodzi biuro rachunkowe. Oferujemy szeroki zakres usług, zaczynając od rejestracji w Urzędzie Skarbowym, aż do zaawansowanych raportów ekonomiczno-finansowych, czy też doradztwa podatkowego. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową - rachunkowość Poznań.

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Warszawa udzieliło mi porady z zakresu odpraw przysługującym pracobiorcom, a precyzyjnie dotyczyło to sprawy w której pracownica przebywała na urlopie kształcącym po jakim w fabryce nie było dla niej stanowiska pracy odzwierciedlającego jej umiejętnościom i zakład pracy musiała rozwiązać jej umowę. Biuro księgowe Warszawa unaoczniło mnie, że jeśli spółka zatrudnia ponad 20 osób zmuszone jest wypłacić takiej pracownicy odprawę w wielkości trzymiesięcznego wynagrodzenia, lecz nie z powodu wymówienia jej od razu po powrocie z urlopu wychowawczego, ale dlatego, że organizacja zrobiła to z przyczyn leżących po swojej stronie, albowiem dla pracownicy nie było miejsca pracy odzwierciedlającego jej umiejętnościom.

  Termin dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Irlandia - rozliczenie podatku z Irlandii »

  Zwrot podatku z Irlandii? Nic trudnego, wykonamy rozliczenie Twojego podatku za pracę w Irlandii, przygotujemy wszelkie papiery oraz dodatkowo zdobędziemy zwrot podatku. Znamy najnowsze przepisy. Odzyskamy Twój zwrot podatku na czas. Odzyskamy sprawnie i sprawnie Twój zwrot podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, oczywiście nie będziesz żałował. Wnioski składane przez moją firmę w imieniu Kontrahentów są w zdecydowanej mniejszości przypadków odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą, a priorytetowo za pracę w Irlandii.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Zagranicy »

  Pracowałeś zagranicą? Płaciłeś tam podatki ? Zaoferujemy Ci zwrot podatku - gwarantujemy fachową i kompleksową obsługę. Niską prowizję. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy w oparciu o najnowsze przepisy i regulacje. Odzyskamy szybko i sprawnie Twój zwrot podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, na pewno nie pożałujesz. Wnioski składane przez nas w imieniu Klientów są bardzo rzadko odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Termin dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Szukasz ciekawego rozwiązania dla swojej firmy? Poszukujesz taniego biura rachunkowego z Rzeszowa i pobliskich okolic z pełną ofertą dopasowaną do każdego? Oferujemy nasze całościowe usługi i atrakcyjną ofertę podobnie jak dla niedużych jak też większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych kontrahentów jest dla nas kontrahentem najważniejszym. Dzięki nam będziesz posiadał dużo więcej czasu a Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym lub ZUS będą prowadzone przez specjalistów.

  Termin dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Drogowa Szczecin »

  Dostarczamy służby z zakresu profesjonalnej pomocy drogowej, która otwarta jest do dyspozycji klientów przez 24 godziny na dobę. Wyjątkowo dbamy o to by nasza grupa pracowników była sprawna, sympatyczna i kulturalna, bowiem wiemy, że w przypadku awarii lub karambolu konieczna jest osoba z konkretnym podejściem do takiej kwestii, która dopomoże klientowi się wyciszyć i sprawnie przejść przez różne niemiłe procedury. Co więcej w ramach naszej krajowej i zewnętrznej aktywności proponujemy usługi z obszaru transportu i importowania samochodów. Przez lata sfinalizowaliśmy nader dużo owego typu przedsięwzięć, poprzez to wiemy jakie dokumenty powinno się przyszykować, jakie podatki uiścić i co zorganizować w takich przypadkach.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Zagranicy »

  Nasze usługi obejmują schludny rozliczenie podatku. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje także wsparcie przy skompletowaniu, a ponadto uzupełnieniu niezbędnych dokumentów. Znamy najnowsze przepisy. Odzyskamy Twój rozliczenie podatku na czas. Odzyskamy sprawnie i sprawnie Twój rozliczenie podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, niewątpliwie nie pożałujesz. Wnioski składane przez nas w imieniu Kontrahentów są w niewielu sytuacjach odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek z UK »

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, pomożemy Ci uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii. Jeśli legalnie pracowałeś w tym kraju, możesz uzyskać zwrot nadpłaconego podatku nawet do 4 lat wstecz. Wystarczy, że posiadasz dokument P45, P60 lub nawet payslip. Nasze biuro przeprowadzi całą procedurę przez brytyjskim Urzędem podatkowym i zajmie się wszystkimi formalnościami. Z nami uzyskasz najwyższy możliwy zwrot szybko i sprawnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

  Termin dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bydgoszcz »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony biznesowej także zapoznanie się ze szczegółami oferty. Prowadzimy całościową obsługę rachunkową spółek, osób fizycznych i prawnych. Udzielamy dodatkowo jednorazowe doradztwo także pomoc dla kontrahentów indywidualnych. Posiadamy przeróżne doświadczenie, wspieramy naszych klientów osobistą kompetencją z zakresu prawa podatkowego. Rachunkowość powierzona w nasze ręce to poręka prawidłowo wykonanej pracy oraz prowadzenia zdatnej dokumentacji. Nasze biuro rachunkowe bydgoszcz udostępnia stały kontakt telefoniczny lub via email. Podejmując współpracę z naszym biurem stawiają Państwo na doświadczenie również wysokie kompetencje.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Dla wszystkich klientów, którzy potrzebują doradcy w sprawie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, audycie podatkowym, doradztwie gospodarczym i handlowym ? oferta Kancelarii Podatkowej w Poznaniu. Prowadzi ją doradca podatkowy Ryszard Błaszyk (nr wpisu 00004). Kompetentny zespół ma sporą praktykę w obsłudze firm transportowych, produkcyjnych, usługowych, kancelarii prawnych funkcjonujących na rynku polskim i światowym.

  Termin dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Łódź »

  Strona doświadczonego biura podatkowego pod nazwą Rekon. Na witrynie powitalnej doradcy i księgowi Łódź zaprezentowali główne informacje o swoich usługach, swoim kilkunastoletnim doświadczeniu oraz podstawowych atutach. W kolejnych zakładkach scharakteryzowano natomiast odmienne punkty oferty, czyli księgowość Łódź, obsługę kadrową oraz podatki Łódź dla różnorodnej wielkości podmiotów rynkowych. Oprócz tego na witrynie poza wszystkimi danymi kancelarii zamieszczono także specjalny formularz służący do szybkiego kontaktu.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Realizujemy rozliczenie podatku. Zapewniamy fachową i kompleksową wsparcie opartą o znajomość najnowszych przepisów. Pomagamy w uzupełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Zapewniamy wysoką skuteczność w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku. Odzyskamy Twój rozliczenie podatku na czas. Odzyskamy szybko i szybko Twój rozliczenie podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, ze stuprocentową pewnością nie będziesz żałował. Wnioski składane przez naszą firmę w imieniu Nabywców są w dość małej liczbie przypadków odrzucane. Posiadamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Zakładając działalność gospodarczą wiele osób od razu rozpaczliwie poszukuje idealnej księgowej, tylko po co? Czy oby na pewno istnieje potrzeba zatrudniania dodatkowej osoby na etacie? Lepiej jest oddać całą księgowość Katowice firmie zewnętrznej, która co miesiąc będzie rozliczała naszą firmę, zgodnie z najwyższymi standardami i aktualnymi przepisami prawnymi. Wiele firm z tego korzysta, więc dlaczego i my nie możemy? Dzięki takiemu rozwiązaniu każdorazowa kontrola np. Urzędu Skarbowego będzie tak naprawdę nie na naszej głowie.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »