Strony związane z hasłem 'niemcy':

 • Skup samochodów Wrocław »

  Używana przez tą firmę z Wrocławia forma usług została przeniesiona z państw zachodnich typu Włochy, Niemcy, gdzie sprawdza się od dawna. Firma ma w Polsce kilka filii, w różnych regionach. Jeśli chodzi o ten rodzaj usług, tj. skup samochodów, Wrocław jest miejscowością, gdzie firma jest obecna od dłuższego czasu. Lokalni fachowcy dostrzegają znaczną popularność skupu samochodów. Przy obecnym tempie życia klienci cenią możliwość szybkiego zakończenie transakcji. Usługi firmy charakteryzuje też znaczną wygodę. Wycena realizowana jest online, a gotówka wypłacana jest do ręki. Poza tym firma skupuje nie tylko auta osobowe, ale także transportowe i terenowe. Odnosi się to do aut z Wrocławia oraz miast odległych nawet o 130 km.

  Termin dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownie z odzieżą, hurtownie odzieży włoskiej »

  Wyszukujesz internetowej, ogólnodostępnej bazy hurtowni z dziecięcą odzieżą z krajów takich jak Turcja, Włochy lub Anglia czy Niemcy? Może jesteś zainteresowanny adresami hurtowni u których można nabyć mix palety ciuchów w dobrych cenach? Retourware24 jest platformą hurtowników, w której wyszukasz każde te towary. Hurtownie z odzieżą nową, używaną, końcówkami serii to znaczna część zamieszczanych przez hurtownie z platformy Retourware artykułów. Pomagamy w handlu wszystkim zainteresowanym! Trudnimy się wyłącznie wyróżnianiem towarów będących przedmiotami sprzedaży hurtowników ogłaszających u nas swoje produkty. Wracając do hurtowników, odkryjesz na Retourware24 zarówno hurtownie tradycyjne np. z Wrocławia, Warszawy lub Poznania i Krakowa jak też hurtownie internetowe których dane kontaktowe uzyskasz po uiszczeniu abonamentu dostępowego. Platforma handlowa jaką prezentujemy lista stocków, końcówek serii oraz licytacji komorniczych. Poza towarami odzieżowymi zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą palet mix rtv agd rtv, returny z niemiec, retury z włoch, outlety. Pozostałe platformy hurtowe na pewno nie proponują tak znacznej bazy firm jaką możemy się pochwalić.

  Termin dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bus Niemcy »

  Nasza firma zajmuje się realizacją przewozów do Niemiec, Holandii, Belgii czy też Wielkiej Brytanii. Wiąże się to z wyjazdami zarobkowymi Polaków, którzy chcą wówczas utrzymać kontakt z domem, przyjaciółmi oraz rodziną. Wychodząc naprzeciwko naszym klientom, zadecydowaliśmy wprowadzić usługę związaną z dużym zapotrzebowaniem na profesjonalne przesyłki kurierskie. Celem naszej firmy stało się zapewnienie najwyższej formy oferowanych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania zaznajomienia się z ofertą.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie bilety autokarowe »

  Chcesz niedrogo kupić bilet autobusowy? Zapraszamy do naszego serwisu biletautobusowy.com, gdzie dowiesz się wszystkiego o przewozach autokarowych.Mamy do zaoferowania przewozy autobusowe na trasach w państwach takich jak na przykład: Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy,, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Rzeczpospolita Polska, Rosja, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

  Termin dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Szwedzka firma LLENTAB to jeden z głównych producentów hal stalowych m.in. w takich państwach jak: Polska, Niemcy, Czechy, Dania, Słowacja czy Ukraina. Początkowo hale stalowe produkowane były w głównej mierze z przeznaczeniem pod garaże lub składy towarowe. Jednak z biegiem lat firma rozszerzyła swoją ofertę dla różnorodnych sektorów przemysłu. Obecnie przedsiębiorstwo LLENTAB produkuje konstrukcje stalowe w najwyższym standardzie, a do każdego Klienta podchodzi z indywidualną ofertą. Doświadczone ekipy montażowe całą swoją pracę wykonują z największą dokładnością oraz w bardzo krótkim czasie realizacji. Na stronie internetowej zamieszczone są wszystkie potrzebne informacje odnoszące się do współpracy oraz rekomendacje dawnych Klientów przedsiębiorstwa.

  Termin dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KAWECCY Biuro Rachunkowo-Księgowo-Podatkowe Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Katowice »

  Biuro Rachunkowo – Podatkowe KAWECCY s.c.


  Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Bytom. Katowice. Śląsk.


  Tel. 509050305, 505100668.


  www.kaweccygroup.pl


  Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC.

  Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.


  Świadczymy usługi z zakresu:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.


  Rozliczamy transakcje krajowe, unijne, eksport i import.
  Obsługujemy spółki z o. o., spółki cywilne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.
  Wśród naszych klientów znajdują się między innymi firmy z branży finansowej, medycznej, budowlanej, transportowej, projektowej, sklepy internetowe.


  Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Naszą specjalnością są rozliczenia podatkowe w:

  Niemczech
  Wielkiej Brytanii
  oraz Holandii.


  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.


  http://www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogoda niemcy »

  Niemcy to jedno z najważniejszych państw dla gospodarki Unii. Każdy zainteresowany historią i dzisiejszą kondycją tego kraju może poszukać wiadomości w serwisie tematycznym. Niemcy to także bardzo ciekawy geograficznie obszar, czego również dowiemy się z różnych internetowych stron. Należy poszukać dobrego serwisu tematycznego, bo czytane w nim informacje na pewno wiele nowego przekażą nam o naszym historycznym sąsiedzie.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Niemiec »

  Nasze biuro podatkowe przygotuje dla Ciebie rozliczenie podatkowe z Niemiec i pomoże uzyskać zwrot podatku. Może go otrzymać każdy, kto pracował legalnie na terenie tego kraju, nawet do 4 lat wstecz. Przeprowadzamy sami całą procedurę, zmniejszając do minimum wymagane formalności. Możemy załatwić maksymalny zwrot podatku z Niemiec w najkrótszym możliwym czasie. Dla naszych klientów możemy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec, czyli Kindergeld. Na naszej stronie można także znaleźć wiele ciekawych informacji dla osób pracujących i mieszkających na terenie tego kraju.

  Termin dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Niemiec »

  Otrzymaj rozliczenie podatku z Niemiec z nami. Całkiem szybki rozpatrzenie wniosku, bezwzględna znajomość funkcji podatkowych, zapraszamy! Przygotujemy wszystkie dokumenty, a oprócz tego zdobędziemy rozliczenie podatku. Zadzwoń do nas, sprawdź naszą ofertę i nie czekaj. Podpisz z nami umowę na rozliczenie podatku. Gwarantujemy szybką usługę.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »