Strony związane z hasłem 'finanse':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Finanse i rachunkowość Wrocław »

  Wyższa Szkoła Handlowa serdecznie zaprasza na studia we Wrocławiu wszystkich absolwentów liceów i techników do podjęcia nauki na studiach licencjackich we wrocławskiej uczelni. W WSH mogą także kontynuować rozwój intelektualny wszyscy, którzy pragną uzyskać wyższy stopień naukowy. WSH przedstawia ofertę studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji oraz detale dotyczące kierunków znajdują się w obrębie internetowego serwisu uczelni dostępnego jako Handlowa.eu.

  Termin dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia prawna »

  Poszukujesz książek i czasopism z takich dziedzin jak finanse, biznes czy rachunkowość? Koniecznie odwiedź naszą księgarnie prawniczo-ekonomiczną. Ogromny wybór książek, atrakcyjne ceny i błyskawiczna wysyłka przesyłek. W naszej księgarni prawniczej odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Książki na temat biznesu, oświaty, prawa, ochrony środowiska i wielu innych. Nie zwlekaj ani chwili i przekonaj się sam, że nasza księgarnia prawniczo-ekonomiczna to najlepsze miejsce, w którym możesz odnaleźć interesujące książki w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy serdecznie!

  Termin dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki na dowód »

  Szybka pożyczka to kosztowna pożyczka. Aby nie ronić łez, lepiej porównać oferty! Najpoprawniej dokonać tego w opisywanym serwisie finansowym, specjalizującym się w ultraszybkich kredytach konsumpcyjnych dla odbiorców indywidualnych. Jeśli masz zamiar pożyczyć kilka tysięcy na wielkanoc lub sylwestra, wyjazd, zabieg chirurgiczny lub inny jakikolwiek cel, to warto zapoznać się z propozycjami na opisywanej stronie. Gotówkę załatwić można bez poręczenia, bez zbędnych formalności, a formularz wysyłany jest przez internet. W zależności od instytucji finansowej, interesant otrzymuje oferty na maila, może również otrzymać warunki bezpośrednio do mieszkania kurierem lub skorzystać z życzliwości doświadczonego konsultanta, który dopasuje oferty do rzeczywistej sytuacji finansowej osoby wnioskującej. Wskazane jest skorzystać z tego portalu i porównać oferty online.

  Termin dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie zarządzanie »

  Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie kształci ekonomistów natomiast menedżerów w celu gospodarki tudzież administracji publicznej, jak i sektora organizacji pozarządowych w warunkach indywidualizacji procesu kształcenia natomiast internacjonalizacji studiów a rynku pracy. Kompletny ciąg kształcenia obejmuje studia: licencjackie i podyplomowe . Szkoła wyższa prowadzi projekty badawcze o zasięgu krajowym i międzynarodowym w takich dziedzinach jak: system gospodarczy a finanse, administracja natomiast informatyka, interes a stosunki międzynarodowe, przyspieszenie lokalny i ekonomia przestrzenna zaś inwestycje natomiast nieruchomości. W realizacji procesu edukacyjnego oraz prowadzeniu badań naukowych wykorzystuje wiedzę a próba wynikające z funkcjonowania w z trudem zurbanizowanym regionie mazowieckim.Międzynarodowa imię natomiast silne regionalne zakorzenienie Uczelni wzmacniane są zdecentralizowanym modelem zarządzania zaś non stop unowocześnianą tudzież rozbudowywaną infrastrukturą edukacyjną i badawczą.

  Termin dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Zielona Góra »

  Mamy Państwu do zaoferowania wszechstronną obsługę księgowo-podatkową a także płacową. Obsługujemy firmy o różnorodnym profilu działalności, a także formie prawnej. Gwarantujemy pomoc podczas zakładania nowej firmy oraz pomożemy dokonać wyboru najbardziej optymalnego sposobu Waszego opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb z obowiązującymi przepisami, jesteśmy zabezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Biuro rachunkowe Zielona Góra jest bardzo pożądaną działalnością w naszym mieście. Oczywiście tylko wtedy jeżeli, że zna dobrze się na tym zawodzie.

  Termin dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Europejska waluta »

  Gdy dążysz by być na bieżąco z treściami dotyczącymi waluty europejskiej ? Euro, to wpadnij na stronę EuropejskaWaluta.pl. To właśnie w tym miejscu wyszperasz niezmiernie wiele interesujących i interesujących artykułów, dotyczących tej waluty. Na dodatek, możesz przejrzeć tutaj, bieżące kursy walut. Dzięki witrynie dowiesz się wielu, niesłychanie praktycznych informacji, które dotyczą tylko waluty europejskiej. Są to nie tylko wiadomości z Polski, ale także zza granicy. W końcu będziesz na bieżąco, będziesz mieć pojęcie ?co w trawie piszczy? z naszym euro, czy w ogóle do nas trafi? Kiedy będziemy się nim posługiwać? Tej i wielu innych informacji udzieli Ci witryna EuropejskaWaluta.pl. Polecamy serdecznie!

  Termin dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Serwis posiada wszystko, co powiązane z plikami, oprogramowaniem i wszelkiego stylu komputerowymi nowinkami. Naszym celem jest dostarczenie użytkownikom globalnej sieci szybkiego i łatwego dostępu do najlepszych i najnowszych kodów z wszystkich najważniejszych dziedzin, a ponadto treści z nimi związanymi. Zaczynamy z programami dla znanego systemu operacyjnego - Windows, niemniej jednak w planach są kolejne. Prawie każdy płatny program posiada swój bezpłatny alternatywny. W jakim celu ponosić opłatę, jeżeli można to mieć bezpłatnie? Nie potrzebujesz wydawać gotówki na antywira? Nie powinniśmy! Nowe bezpłatne antywirusy w pełni sprawdzają się do zastosowań domowych. Dzięki tej metodzie zadbasz o swój laptop i o prywatne finanse.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt bankowy »

  Najlepsze oferty bankowe w Polsce - kredyty oraz pożyczki online poprzez internet . Mamy do zaoferowania bardzo atrakcyjne kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, refinansowe, hipoteczne oraz konsolidacyjne. Najkorzystniejsze ubezpieczenia na auto, tanie ubezpieczenie na życie. Przedstawiamy najbardziej atrakcyjne banki takie jak np: Citibank, Pko BP, Millenium, Multibank, Inteligo, mBank, Deutsche Bank, Ge Money Bank, Dombank oraz inne. Atrakcyjne karty bankowe, fundusze oraz lokaty bankowe. Nie musisz więcej szukać informacji o bankach oraz kredytach. U nas znajdziesz to czego szukasz oraz wyłonisz najkorzystniejszą propozycję online.

  Termin dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma »

  Kto z nas nie śnił nigdy o otworzeniu swojej firmy? Prowadzenie swojego własnego biznesu przeważnie jest wyśmienitą alternatywą wobec pracy na etacie u pracodawcy. Jednakże przed stawieniem czoła tej odważnej decyzji, warto dokładnie przeanalizować kilka istotnych tematów. Specjaliści, a także praktycy w dziedzinie ekonomii są zgodni, że dobry pomysł stanowi połowę sukcesu. Dlatego na samym starcie warto pokusić się o dogłębną analizę rynku a także wyselekcjonowanie swojej niszy. Kolejną kwestią jest zorientowanie się we wszystkich warunkach i formalnościach które musimy spełnić żeby zarejestrować swoją działalność. Można tutaj skorzystać z porady prawnika lub zagłębić się w materiały dostępne w internecie. Jeżeli chcemy uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, kolejną istotną sprawą są finanse. Ważne jest sporządzenie dokładnej kalkulacji przewidującej opłacalność naszego biznesu. Jak widać założenie własnej działalności związane jest z wieloma czynnikami, które należy wziąć pod uwagę. Zapraszamy na naszą witrynę internetową gdzie dowiesz się wszystkiego na temat tego jak rozpocząć swój biznes.

  Termin dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty konsolidacyjne »

  Brak Ci funduszy? A być może Twoja kondycja materialna została zachwiana? Nie zamartwiaj się ? wejdź na naszą stronę www i rozwiń swoją wiedzę z zakresu kredytów. Na opisywanej stronie znajdziesz ciekawe propozycje spośród których dowiesz się, jak poradzić sobie z z tą przeszkodą. A może zechcesz wykorzystać usługę kredytu konsolidacyjnego lub z innej propozycji debetowej banku? Wejdź i przekonaj się sam. Niech przemówią do ciebie fakty, a nie barwne reklamy banków z gwiazdami w tle. Dzięki naszej stronie dowiesz się więcej! Serdecznie zapraszamy

  Termin dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt bez zaświadczeń »

  Zaświadczenie o wynagrodzeniu to bardzo ważny dokument wymagany powszechnie od pożyczkobiorcy. Decyduje głównie o tym czy otrzymamy fundusze oraz jak korzystne parametry zaproponuje nam kredytodawca. Na omawianym portalu internetowym charakteryzujemy produkty finansowe idealne dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą zdobyć takiego zaświadczenia. Znajdziesz tu przydatne informacje odnośnie kredytów bez zdolności pożyczkowej ? wielkość pożyczki, naliczane odsetki, okres spłaty. Dokonaliśmy analizy tego produktu wskazując jego istotne zalety oraz wady.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Nowe oferty kredytów. Newsy ze świata kredytów. Oferty bankowe dla rodzin. Wyjaśnienie kategorii kredytów. Artykuły naszych ekspertów są najlepsze w branży. Nasza strona zapewnia tylko najlepsze informacje. Zebrane Newsy zapewniają użytkownikom zapoznanie się ze skomplikowanym rynkiem jakim jest branża związana z kredytami. Zapraszamy na naszą witrynę

  Termin dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto oszczędnościowe »

  Na omawianej stronie internetowej odnajdziesz opisy rozwiązań finansowych dla osób, które pragną pomnożyć swoje oszczędności. Lokata bankowa zapewnia określony zysk. Przybliżamy ponadto oferty wykreowane z myślą o komfortowym gospodarowaniu swoimi finansami. Teksty obecne na tym portalu internetowym dedykowane są dla na pewno nie tylko osób indywidualnych ale również biznesowych. Posiadanie konta bankowego oraz karty kredytowej to we współczesnym świecie powszechność. Przekonaj się jakie są ich rodzaje, aby wyselekcjonować najlepszą dla ciebie ofertę.

  Termin dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kożyczka bez zdolnosci kredytowej »

  Obliczanie zdolności kredytowej wywołuje obawy u większości kredytobiorców. Nie wiadomo czy bank uwzględni konkretne źródła wynagrodzenia i wyda zgodę na przydzielenie pożyczki. Na powyższej stronie internetowej prezentujemy produkt pożyczkowy, który niewątpliwie wzbudzi zaciekawienie u osób o niezbyt dużych miesięcznych dochodach. Kredyt bez zaświadczeń jest przydzielany bez wieloetapowych kwestii formalnych i może się o niego starać właściwie każdy dorosły obywatel naszego kraju. Nie jest on jednak wolny od wad, które szczegółowo charakteryzujemy w tekstach umieszczonych na tym portalu.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie projektów unijnych »

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Termin dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na swoim 2012 »

  Poszukiwania ogromnie adekwatnych kredytów pod hipotekę najlepiej rozpocząć od strony altberger.comperia.pl. Na tej stronie wytrzaśniesz wszystkie potrzebne wiadomości, które umożliwią tobie w ogromnie łatwy sposób wszystkiego się dowiedzieć. Jest to jedna z najważniejszych stron tego rodzaju, jakie można w ogóle przyuważyć. Dodatkowo jest tam ogromnie dobra wyszukiwarka kredytów oraz kadra, która zawsze ogromnie chętnie odpowie na twoje pytania.Nasi doradcy na stronie zapewnią państwu bardzo szybką i jednocześnie profesjonalną usługę i doskonale będą wiedzieć co będzie wam najbardziej pasowało, więc nie warto się zastanawiać i po prostu wpaść do nas w dociekaniu jednego z najlepszych kredytów jakie tylko można odnaleźć na naszym rynku.

  Termin dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez bik »

  Biuro Informacji Kredytowej to instytucja pilnująca bezpieczeństwa finansowego banków w Polsce. Przed udzieleniem kredyty banki zobowiązane są do sprawdzenia wiarygodności klienta właśnie w BIKu. Zbierane są tam wszelkie dane o przebiegu współpracy z bankami każdego kredytobiorcy. Na tej podstawie definiowane są decyzje dotyczące nowych próśb kredytowych. Z przykrością trzeba stwierdzić, że ktoś, kto miał problemy z punktualną spłatą zobowiązań nie może mieć nadziei na uzyskanie pieniędzy z banku. Na szczęśćie są inne źródła udostępniające finanse bez sprawdzania w BIK. O tym można dowiedzieć się na naszym sewisie.

  Termin dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów »

  Dociekania niesłychanie porządnych kredytów pod hipotekę najlepiej ruszyć od strony kredyty.gohipoteka.pl. Na tej stronie odszukasz dowolne potrzebne wiadomości, jakie umożliwią tobie w niesłychanie prosty sposób wszystkiego się dowiedzieć. Jest to jedna z najlepszych stron tego gatunku, jakie można w ogóle wykryć.Co więcej jest tam niesłychanie dobra wyszukiwarka kredytów oraz kadra, która zawsze niesłychanie chętnie odpowie na twoje pytania. Dzięki temu będziesz w stanie niesłychanie szybko znaleźć poszukiwany przez ciebie kredyt, taki aby bezbłędnie dopasowywał się do twoich potrzeb i możliwości. Nasi opiniodawcy są w stanie niemalże od razu odnaleźć dla ciebie ten kredyt. Z tego powodu zapraszamy wszystkich zainteresowanych i potrzebujących dobrej rady!

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla zadłużonych »

  Chciałbyś bliżej zaznajomić się z tematyką pożyczek? Jesteś w dołku gotówkowym, ale nie wiesz, jaką postać pożyczki wybrać? Nasza witryna służy Ci pomocą! Dzięki umieszczonym tam informacjom w końcu rozstrzygniesz, jaki kredyt wziąć. Lista artykułów poświęcony jest tematyce świadczeń finansowych z podkreśleniem ich zalet oraz z zaznaczeniem procesów, które będą konieczne do wypełnienia. Pomocne mogą stać się również sugerowane instytucje, które oferują przedstawiane towary ? wszystko co trzeba zrobić to jedynie kliknąć w link, żeby znaleźć się na witrynie instytucji.

  Termin dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  ?Szybki kredyt ? najszybszy kredyt w sieci? to platforma WWW świadcząca wiarygodną poradę dotyczącą terminów mieszczących się wokół problemów z świadczeniem przez banki zobowiązań bez BIK. Kompleksowa informacja na temat Biura Informacji Kredytowej tłumaczy warunki jej funkcjonowania jak również objaśnia, w jaki sposób jest weryfikowana wydolność kredytowa wnoszących o zobowiązania pożyczkobiorców. Wyszukamy więc tu szczegóły odnoszące się do zasad świadczenia przez instytucje bankowe wierzytelności takiego typu jak i dowiemy się, kto tak naprawdę figuruje w BIK. Wiele przydać się może także obfita lista linków znacząco poszerzających tematykę zadłużeń bez BIK.

  Termin dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »