SEO

Strony związane z hasłem 'edukacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Leonardo da Vinci »

  Leonardo da Vinci, urodził się w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym dzieckiem prawnika. W wieku siedemnastu lat zaczął uczyć się w pracowni Verrocchia, a zanim ukończył 20 lat był już mistrzem cechu. Leonardo da Vinci był nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, ale także położył podwaliny pod rozwój między innymi anatomii i aeronautyki, zbadał krążenie wody w ciele człowieka, projektował broń, wykładał fizykę atmosfery i pisał notatki opublikowane w późniejszym czasie w dokumencie o malarstwie. Dzięki swym niezwykym uzdolnieniom i wynalazczości poprzez znaczną część osób uznawany jest za najbardziej wszechstronnie utalentowanego artystę w historii świata.

  Termin dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne żłobki wrocław »

  Rodzice małego dziecka poszukujący opieki dla niego we Poznaniu mogą skorzystać z potęgi globalnej sieci. Wystarczy, że wpiszą w wyszukiwarkę internetową frazy tj., np żłobki Wrocław, opiekunki we Gdańsku, czy także kluby malucha Wrocław, w współzależności od tego, jaką formę opieki nad dzieckiem pragną.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura »

  Matura nie daje spać nie tylko maturzystom, ale również rodzicom. Od dziś obawa może należeć do historii! matura.biz.pl to strona, na której znajdują się wszystkie informacje związane z maturami.testy maturalne, przykładowe prace, analizowanie wyników, rozwiązywanie zadań - sprawdź sam i przekonaj się, że matura to pestka!

  Termin dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedaż »

  W tym portalu zdołasz zareklamować swoje szkolenie i wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie. Wiele nowo powstałych firm specjalizuje się w organizacji szkoleń dla przedsiębiorstwie. Dobrym miejscem na urządzenie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od harmidru miasta. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wynikach wyszukiwarki Google. Największy portal szkoleniowy w Polsce. Szkolenia branżowe poszerzają wiedzę pracowników i powiększają ich umiejetności.

  Termin dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziecięca kraina - tu spęłniają się dziecięce marzenia »

  Fascynująca witryna internetowa pełena nieklinicznych pomysłów dla dzieci i ich rodziców. Skupiony wokół przycjęć urodzinowych, nauce najmłodszych ale także odzieży dziecięcej czy zabaw bobasów. dziecieca-kraina.pl to własnie takie miejsce w sieci. Częste wizyty dorosłych, wymiana opini i wspólne dorady to kolejny argument za witryną. Zapraszamy do częstych odwiedziń i życzymy ciekawej lektury naszych tekstów. Pełni doświadczenia psycholodzy piszą artykuły w myślą o harmonijnym rozwoju Waszych ukochanych pociech.

  Termin dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Kraków »

  Bardzo sławne obiekty ślubne z Krakowa oraz okolic planują zabawy weselne, cudowna oraz wygodna lokalizacja sprzyja biesiadom na podwórzu. Panna młoda na swoim ślubie chce wupaść tak jak to sobie wymyśliła Serwis ślubny to miejsce gdzie uzyskasz pomoc w trudnych chwilach przed tak decydującym wydarzeniem jak zaślubiny. Ślub to bardzo ważne przyjęcie, o jakim tysiace pań marzy od dziecka. Najlepsze pomysły do urzadzania uroczystości weselnej w jedym portalu. U nas znajdziesz zdjęcia ekskluzywnych butów ślubnych. U nas odnajdziesz najpiękniejszą wiązankę ślubną, dane zespołów muzycznych a także salonów kwiatów ślubnych.

  Termin dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy »

  Od momentu powstania placówki w 1987 roku (to już 25 lat) nauczyciele w Przedszkolu nr 20 pragną pomagać przedszkolakom w poznawaniu świata. Nasz bogaty program wychowawczy ukierunkowany jest na wszechstronny rozwój osobowości przedszkolaka i jego aktywne przygotowanie do życia i związanych z nim wyzwań. Podstawą naszej pracy jest poznanie indywidualnych możliwości rozwojowych dziecka. W nawiązaniu do Rocznego Planu Pracy w roku szkolnym 2011/2012 priorytetem wprowadzonej edukacji jest ekspresja muzyczna i edukacja regionalna dzieci. W nawiązaniu do tego tworzymy dzieciom warunki sprzyjające spontanicznej i zorganizowanej aktywności muzycznej. Dodatkowo organizujemy zajęcia, podczas których dzieci zdobywają oraz doskonalą zdolności wokalne, instrumentalne i taneczne. Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy organizuje atrakcyjne wycieczki. Tradycją jest organizowanie zawodów sportowych p.t.: ?PRZEDSZKOLNA RODZINA ZABAWY SPORTOWE ROZPOCZYNA? a także konkursu - ?MOJEMU MIASTU ? LAURKA NA URODZINY?. Corocznie w przedszkolu organizowane są liczne imprezy i konkursy :?Kolorowe dni w przedszkolu?, ?Uroczystość z okazji rocznicy odzyskania niepodległości ? 11 Listopada? oraz ?Dzień Babci i Dziadka?, ?Dzień Dziecka?. Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy posiada salę widowiskowo-teatralną ?Malinkę? a także salę gimnastyczną.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczciwy katalog stron. »

  Zaawansowany oraz niezwykle funkcjonalny sposób na to, by wypromować witrynę to katalogowanie. Katalogowanie bazuje na tym, iż dodaje się opisy witryn internetowych do katalogów internetowych. Należałoby tylko dodać domeny oraz subdomeny do konkretnych katalogów. Moderowane oraz wspaniałe ? seokatalogi ? cieszą się olbrzymim zainteresowaniem pośród osób, które zajmują się pozycjonowanie w agencjach interaktywnych, oraz wśród osób, jakie projektują kampanie reklamowe i promocyjne. W katalogach stron internetowych jest niezmiernie dużo bloków tematycznych, takich jak: biznes, motoryzacja, mieszkanie, wnętrze i sklepy internetowe a także edukacja i technika oraz ludność czy także działy takie jak: zabawa, rozrywka, ogłoszenia miejscowe, natura, sport i rekreacja. Życzliwie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, i usługami agencji interaktywnych, dzięki którym można w szybki oraz bardzo skuteczny sposób promować swoje witryny co więcej organizacje.

  Termin dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Gdańsk »

  Tylko na polecanych przez nas uczelniach poznasz zalety prawdziwego studiowania. Nasz serwis to rozbudowana baza uczelni wyższych dostępnych w Gdańsku, ale także innych miastach naszego kraju. W Gdańsku szczególnie polecamy Wyższą Szkołę Administracji. Każda z naszych ofert zawiera dane uczelni, a także wszelkie najistotniejsze informacje o jej profilu. Nasz portal poświęcony jest wszystkiemu, co związane z edukacją w Gdańsku. Powiadamiamy przyszłych studentów o wszelkich atrakcjach danej uczelni, które uprzyjemnią naukę w niej.

  Termin dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły francuski Kraków »

  Firma proponuje tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego. W ofercie wyszukać można również wszelakie szkolenia biznesowe. Są to takie szkolenia jak szkolenia pracowników, kształcenia dla firm i wiele innych. Firma tłumaczy teksty pisemne zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne, głównie są to życiorysy, listy motywacyjne, umowy a też dużo innych bardziej poważnych pism takich jak pisma prawnicze i dokumentacje techniczne i pisma urzędowe. Taka oferta to duża odpowiedzialność bo żeby dobrze przetłumaczyć dany tekst trzeba idealnie znać obcy język. Tłumacze to potężna branża wyspecjalizowanych ludzi jacy działają dla każdego kto potrzebuje skorzystać z ich usług. W zamiarze zaznajomienia się z szczegółową ofertą zapraszam na stronę www.

  Termin dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Od wyboru techniki szkoleniowej zależy efektywność konkretnego szkolenia. Bardzo ważna aktualnie jest gotowość przedsiębiorstw do dostosowywania się do nieustannie zmieniającej się sytuacji oraz oczekiwań. Wiedza oraz zdolności nabyte podczas szkoleń wyraźnie zwiększają efektywność prac oddziałów. Warunkiem rozwoju firmy jest zainwestowanie w rozwój pracowników. Inwestowanie w pracowników podnosi prestiż firmy, jest lokatą w jej przyszłość. Na stronie odnajdą Państwo szkolenia ze wszystkich branż oraz całego kraju. Konsekwencją wielkiej rywalizacji na rynku krajowym jak i międzynarodowym może być konieczność wprowadzania pionierskich technologii oraz modyfikacyj organizacyjnych w przedsiębiorstwie.

  Termin dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notowania akcji »

  Kiedy jest Twój czas na zysk? Może rozpocząć się już teraz! Czasnazysk to portal, na którym znajdziesz aktualne kursy walut, wykresy XO, notowania giełdowe. W zakładce edukacja dowiesz się podstawowych rzeczy na temat giełdy i inwestowania. Z kolei zakładka Gra pozwala zainwestować w świecie wirtualnym i ocenić, jak Twoje kroki na giełdzie będą wyglądać z perspektywy czasu! Zajrzyj na stronę!

  Termin dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja »

  Kształcenie jest jednym decydujących etapów w życiu młodego człowieka, to dzięki temu ile potrafimy, jak dużo wiemy jesteśmy w stanie radzić sobie lepiej w późniejszym życiu zawodowym. Każda zainteresowana osoba znajdzie wiele bardzo dużo ciekawych informacji w dziale nauka.money.pl. Wiadomości odnoszące się do [http://nauka.money.pl/korepetycje/]korepetycje[/url]
  Wrocław to ciekawe propozycje dla wszystkich osób, które zainteresowane są lekcjami z dowolnego przedmiotu. Wielu osobom nauka z przedmiotów ścisłych może sprawiać problemy, dlatego dobrym sposobem są korepetycje biologia. Każdy doskonale wie, że do od tego jak będzie przebiegać nasza wykształcenie w znacznym stopniu zależy nasza przyszła praca. To w jakim kierunku chcemy się uczyć, co chcemy studiować, jakie są nasze zainteresowania, jak chcielibyśmy się rozwijać zawodowo, zależy tylko i wyłącznie od każdego z osobna. Z pewnością całe życie uczymy się czegoś przydatnego. Korepetycje język angielski pomogą nam odszukać najlepszą ofertę prywatnych lekcji.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Lublin »

  Prowadzimy portal zajmujący się szkolnictwem wyższym w Polsce, przeznaczony głównie dla młodych i ambitnych ludzi. Zamieszczamy na naszej stronie wiadomości, jakie najbardziej interesują przyszłych studentów.

  Termin dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie na giełdzie »

  Od początków naszego istnienia, naszym głównym celem była i jest skuteczna edukacja giełdowa rodzimych inwestorów. Wierzymy, że każdy człowiek bez względu na to, jakie ma wykształcenie oraz doświadczenie może w sposób regularny zarabiać na rynkach giełdowych. Naszym priorytetem jest tworzenie traderów inwestujących samodzielnie bez obawy i zbędnych emocji. Przeszkoliliśmy setki inwestorów z różnych stron Polski, Europy i Świata, oraz wiele instytucji oraz prywatnych firm z naszego kraju. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że będziesz kompleksowo obsłużony i wyjdziesz zadowolony. Zapraszamy do owocnej współpracy!

  Termin dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Lubin »

  Liceum Royal College jest to szkoła dla dorosłych lubin, która funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Mamy ogromne doświadczenie w profesjonalnym kształceniu, a naszym atutem jest dobrze przygotowana kadra nauczycielska. Jeżeli jesteś osobą, która chce podnieść swoje kwalifikacje lub uzupełnić wykształcenie, a w przyszłości znaleźć interesującą pracę, to dobrze trafiłeś.
  Motywem naszej działalności jest zadowolenie oraz satysfakcja klienta, a udaje nam się topoprzez ciągłe podnoszenie jakości oraz standardów nauczania. Naszym słuchaczom proponujemy wysoki poziom nauczania w miłej oraz przyjaznej atmosferze, zgodnie z najnowszymi metodami.. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku pracy, rozszerzamy ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe, interesujące kierunki.
  praktyki zawodowe, które idealnie przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

  W naszej ofercie znajdą Państwo:
  Kursy Językowe,
  Szkoły Policealne dla Dorosłych,
  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych,
  Kursy Zawodowe,
  Szkolenia dla firm.

  Termin dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia finanse Kraków »

  Odpowiednie studia dzienne dla wymagających, po tych studiach otwiera się wiele furtek do kariery zawodowej. Na portalu promujemy także publikacje książkowe oraz uczelnie prowadzące dany profil. Polecamy serwis uczelniany skierowany do maturzystów i studentów pragnących zmienić specjalizację. Wybierz ofertę studiów na kierunku finanse, szkoły także proponują studia podyplomowe na owym kierunku.

  Termin dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub maluszka wrocław »

  Niewyobrażalnie bardzo ważną kwestią w wychowaniu dzieci jest z całą pewnością bardzo dobra zabawa, też o to należy głównie zadbać. Niewątpliwe jest jednakże to, że nasz klub maluszka wrocław posiada w prywatnej katalogu usług/produktów tyle atrakcyjnych zabaw rozwijających ciało, a również umysł naszych dzieci, że warto ich do nas zapisać. Bez wątpienia nasz wrocław prywatny żłobek spełni nadzieja szerokiej grupy społeczeństwa.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego.Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.

  Termin dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Lublin »

  Na rynku pracy z każdym dniem pojawia się coraz więcej ofert z branży Technik fizjoterapii dlatego jeżeli jesteś profesjonalistą w tej dziedzinie masz ogromne szanse na dobrą pracę. Jeśli jesteś budowlańcem z niewielkim doświadczeniem to z pomocą naszej domeny na pewno nie będziesz miał kłopotu ze znalezieniem świetnej posady. Wiele szukających pracy nie ma pojęcia jak zabrać się do poszukiwania posady, tym czasem doskonałym sposobem jest przeszukiwanie ofert w sieci. Są pewne profesje których piastowanie jest bardzo dochodowe i edukacja w tym kierunku jedną z optymalnych dróg promocji np. Technik informatyk. W ostatnich czasach dużo propozycji zatrudnienia pojawia się z dyscypliny edukacja. Praca normowana jest przepisami prawnymi określonymi specjalną ustawą i wyznaczonymi w kodeksie pracy.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »