SEO

Strony związane z hasłem 'budownictwo':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Sól drogowa »

  Serwis informacyjny www.soldrogowa-1.com.pl to innowacyjne powierzchnia gdzie każdy znajdzie oraz wyemituje ciągle aktualne ogłoszenia branży drogowej - sprzedaż soli drogowej. W szczególności serwis internetowy oferuje ważne wiadomości o jednym z największych na świecie biznesów związanych ze sprzedażą soli drogowej. Na stronie znajdują się wiadomości ze świata jak i z Polski. To obowiązkowa tekst dla wszystkich zainteresowanych medycyną o specjalności sprzedaży soli drogowej.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimazone - Klimatyzacja »

  Zaawansowane urządzenia klimatyzujące posiadają niesłychanie schludny wygląd, i bez trudu jest je wkomponować w skończony plan pomieszczenia tak by nie zwracały zbytniej uwagi. Wymiary takich urządzeń są różne w zależności od efektywności. Nasze jednostki klimatyzujące mają nie jedynie możliwość chłodzenia przydatną latem ale również mogą nagrzewać pokój w chłodniejsze dni. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełną propozycję jednostek klimatyzacji. Już teraz poproś o materiały informacyjne. Serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Precel tekstowy »

  Wpolscemamymocneseo to strona internetowa, która udostępnia wiele interesujących tekstów na wiele różnych tematów. Informacje wielotematyczne dostępne na naszym blogu są przygotowane przez różnych twórców i zawierają odnośniki do innych witryn dzięki czemu gdy zaitryguje Cię teamatyka informacji będzie Ci łatwiej zacząć dalsze poszukiwania mające na celu rozszerzenie wiedzy na konkretny temat. Publikujemy tu newsy o tym co nas ostatnio poruszyło dodając odnośniki do stron źródłowych lub pozostałych stron publikujących informacje na podobny temat. Opisywane zagadnienia to między innymi budownictwo, programy dla firm, psychoterapia ułożone wg kategorii.

  Zapraszamy do lektury!!!

  Termin dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Szwedzka firma LLENTAB to jeden z głównych producentów hal stalowych m.in. w takich państwach jak: Polska, Niemcy, Czechy, Dania, Słowacja czy Ukraina. Początkowo hale stalowe produkowane były w głównej mierze z przeznaczeniem pod garaże lub składy towarowe. Jednak z biegiem lat firma rozszerzyła swoją ofertę dla różnorodnych sektorów przemysłu. Obecnie przedsiębiorstwo LLENTAB produkuje konstrukcje stalowe w najwyższym standardzie, a do każdego Klienta podchodzi z indywidualną ofertą. Doświadczone ekipy montażowe całą swoją pracę wykonują z największą dokładnością oraz w bardzo krótkim czasie realizacji. Na stronie internetowej zamieszczone są wszystkie potrzebne informacje odnoszące się do współpracy oraz rekomendacje dawnych Klientów przedsiębiorstwa.

  Termin dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Posiadając nowy samochód, w którym zamontowana jest klimatyzacja trzeba zastanowić się nad wyborem adekwatnego serwisu. Wbrew pozorom nie jest to wcale prosta sprawa, wyjątkowo dla ludzi, które nie posiadają większego rozeznania w temacie. Owszem nie należy znać wszystkich detali, niemniej jednak warto zorientować się, jakie usługi oferuje konkretny serwis. Do najważniejszych i niebagatelnych elementów trzeba czyszczenie układu klimatyzacji, napełnianie go odpowiednia ilością płynów i UV. W bardzo wielu sytuacjach kontroli podlega również sprężarka i wentylator, gdyż te szczegóły odpowiadają za prawidłową temperaturę wewnątrz samochodu, W starszych autach, wzbogaconych w takie chłodzenie powinno się wymienić nieaktualne układy na nowe, dobrze jest w tedy zamontować też nowe przewody, w których elementy są lutowane a nie gwintowane, gwarantuje to dłuższy czas pracy bez koniecznych napraw. Serwisowanie klimatyzacji odgrywa bardzo istotną rolę w szczególności, jeżeli posiada ona usterkę, całkiem szybkie jej odnalezienie pozwala zredukować koszty późniejszej naprawy.

  Termin dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale »

  Strona przedstawia ofertę warszawskiej firmy Bamix zajmującej się produkcją hal stalowych na terenie całego kraju. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gromadzonemu przez przeszło 25 lat firma zajmuje dzisiaj znaczącą pozycje na polskim rynku przemysłowym. Konstrukcje stalowe wykonane przez firmę Bamix odznaczają się wysoką jakością dzięki czemu dziś możemy budować solidnie i bezpiecznie. Na stronie mogą Państwo znaleźć wszelkie informacje na temat wszelkich realizacji wykonywanych przez firmę.

  Termin dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy segmenty Warszawa »

  Nasza firma, której profesjonalna działalność obejmuje budownictwo mieszkaniowe, istnieje od 1993 roku - pierwotnie jako spółka cywilna, a od roku 2001 jako spółka jawna. Niezmiennie od początku istnienia właścicielami firmy są inżynierowie budownictwa mieszkaniowego o wysokich kwalifikacjach oraz szerokim doświadczeniu zawodowym. Obszar naszych działań to zarówno rynek budowlany jak i rynek nieruchomości. Budujemy i sprzedajemy domy i mieszkania w mieście Warszawa i okolicach. W pierwszych latach działalności spółka zajmowała się handlem materiałami budowlanymi, prowadzeniem prac remontowo-budowlanych oraz nadzorem technicznym. Od kilku lat specjalizujemy się w kompleksowej realizacji kameralnych inwestycji takich jak domy i mieszkania. W ostatnim czasie zostały zrealizowane następujące budowy mieszkaniowe:
  - segmenty Warszawa, ul. Łomiańska (Marymont)
  - segmenty Warszawa, ul. Poprawna (Wawer)
  - budynek wielorodzinny 6-mieszkaniowy, ul.Górska (Marki)
  Dzięki osobistemu a także codziennemu nadzorowi nad prowadzonymi budowami mieszkań i domów gwarantujemy wysoką jakość prac budowlanych. POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW SĄ DLA NAS PRIORYTETEM.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy żurawi »

  Dużo firm remontowych powinnna co jakiś czas zmieniać swój sprzęt na nowy. To zupełnie zrozumiałe i naturalne w branży remontowej, zatem nie dziwne, iż zainteresowanie takim sprzętem jak suwnica, aktualnie na wiosnę zaczyna być większe. Są to bardzo duże urządzenia, też kosztowne w naprawie i konserwacji. Dzięki nim jednak jest możliwość przemieszczać duże ilości materiałów w pionie lub poziomie. Właśnie na wiosnę właściciele firm remontowych zaczynają się martwić o poprawienie jakości takich aktualnie urządzeń. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście renomowani producenci podobnego sprzętu czyli chociażby . Oczywiście zainteresowanie taką marką jest całkowicie zrozumiałe, bowiem jeżeli chodzi o sprzęt taki jak żuraw, to aktualnie takie firmy wiodą prym na światowym rynku od wielu lat. Gdy zatem planujesz aktualnie w swojej firmie modernizację takiego sprzętu warto zastanowić się nad wyborem aktualnie takich uznanych producentów dla siebie. inwestując w tak dobry sprzęt na przestrzeni czasu zyskasz bardzo wiele na kosztownych naprawach.

  Termin dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Szukasz firmy, która wykona instalację grzewczą w Twoim domu? Obowiązkowo sprawdź naszą ofertę! Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych z wykorzystaniem pomp ciepła. Nasze pompy ciepła są solidne, ciche, nie stwarzają zagrożenia pożarowego i tanie. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z propozycją pomp ciepła idm przedstawioną na naszych stronach internetowych. Mamy wieloletnie doświadczenie dlatego na pewno korzystając z naszych pomp ciepła będziesz zadowolony.

  Termin dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu jednorodzinnego Gdańsk »

  W prędki oraz bezproblemowy sposób stworzymy dla Ciebie dom. Serdecznie namawiamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jakikolwiek strop ani piwnica nie stanowią dla nas jakiegokolwiek problemu. Świadczymy usługi tylko na wysokim pułapie. Zawsze staramy się nie zawodzić naszych konsumentów, co powoduje, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w naszej dziedzinie. Nasz cennik jest również bardzo konkurencyjny również niezwykle konkurencyjne, co sprawia, iż mnóstwo klientów jest zecydownych wybrać właśnie nas. Namawiamy do zapoznania się z naszą ofertą jeszcze bliżej.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby metalowe dla budownictwa »

  Ciężko byłoby wyobrazić sobie realizowane współcześnie budownictwo bez występowania wyrobów metalowych. Biorąc pod uwagę ogromną ilość wykonanych z metalu prętów, zalewanych w fundamentach budowli oraz tych wykorzystywanych do zbrojenia ścian, a dodatkowo licząc każdego rodzaju wzmocnienia, śruby, nity, można swobodnie uznać, że wyroby metalowe pełnią niezwykle istotną rolę w budownictwie. Oprócz tego, są w wielu przypadkach elementami wyposażenia, co dodatkowo powiększa ich rolę. Oczywiście w niektórych przypadkach metal zastępowany jest innymi materiałami, jak chociazby tworzywami sztucznymi, ale póki co jest stosowany powszechnie.

  Termin dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zsypy budowlane »

  Przedsiębiorstwo Altrad-mostostal para się między innymi produkowaniem rusztowań ramowych pozwalających na bezusterkowe i szybkie oprawienie struktur budowlanych a także celów o bardziej skomplikowanych konturach (przy zastosowaniu wsporników i dźwigarów). Rusztowania te nadają się rewelacyjnie do malowania, tynkowania i docieplania budynków. Towary Altrad-mostostal konstruowane są z fenomenalną dbałością o elementy. W spisie artykułów firmy odkryjecie Państwo między innymi rusztowania makietowe modułowe i przejezdne, szalunki ścienne i stropowe i inne wyposażenie budowlane.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przemysł maszynowy. Żurawie dla Ciebie. »

  Żurawie słupowe to bardzo popularne urządzenia do transportu bliskiego wykorzystywane w pracach budowlanych, a także w celu zautomatyzowania procesu produkcyjnego. Niewątpliwie ich znaczenie jest bardzo duże, z powodu swoich możliwości nośnych pozwalają na przekładanie części ważących kilkanaście ton. W Naszej ofercie znajdują się w większości żurawie słupowe, stosunkowo niewielkie ? montowane w firmach produkcyjnych, które biorą istotny udział w produkcji. Produkowane przez Naszą firmę żurawie przyścienne to zaawansowane technicznie maszyny, wykorzystywane w halach, w których podparciem są pionowe konstrukcje ? to pozwala na zamontowanie urządzenia na niewielkiej powierzchni.

  Termin dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy bliźniaki Banino »

  Dzięki wizycie na omawianej stronie można poznać konkrety propozycji, przygotowanej dla osób, które poszukują ciekawego i niezbyt kosztownego domu w rejonach Gdańska. Przedstawiamy skrupulatną dokumentację świeżego osiedla budynków jednorodzinnych, udostępniamy szkice zagospodarowania, szczegóły dotarcia oraz plusy zamieszkania w naszej okolicy. Niewątpliwie nie zabraknie również danych na temat samych domków i techniki ich wykonania. Z naszą pomocą mogą Państwo przed przyjazdem na miejsce zobaczyć, jak prezentuje się osiedle, i zdobyć informacje mówiące o firmach odpowiedzialnych za jego budowę.

  Termin dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane »

  Budoskop.pl to serwis utworzony specjalnie dla osób pracujących w sektorze budowlanym. W jednym miejscu umieszczone zostały wartościowe informacje na temat tego jak odnawiać, budować oraz wykańczać swoje cztery kąty. Można tam odnaleźć mnóstwo użytecznych informacji na temat nowinek w zakresie różnorakich instalacji, np. instalacji sanitarnych, izolacji termicznych i akustycznych oraz hydroizolacji. Oprócz tego można zapoznać się z produktami oraz funkcjonowaniem firm specjalizujących się w produkcji materiałów budowlanych m.in.: HAURATON Polska Sp. z o.o., Klober-HPi Polska Sp. z o.o. oraz Budvar Centrum S.A. Na portalu zostały także omówione zagadnienia związane z budową ekologicznych oraz energooszczędnych budynków oraz jakie dodatki możemy zainstalować by korzystać z energii odnawialnej. Sporą uwagę serwis ten przeznacza tematyce aranżacji i wyposażenia ogrodów czy tarasów.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Remont łazienki nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Warto zatem dużo wcześniej załatwić odpowiednie kontenery, dzięki czemu w bardzo szybki sposób pozbędziemy się kafelek i zbędnej armatury łazienkowej. Trzeba przyznać, że kontenery są bardzo popularne, zatem dobrym pomysłem jest wynajęcie ich dużo uprzednio, by nie okazało się, że wszelkie są już zajęte, a my nie mamy co zrobić z gruzem i niepotrzebnymi kaflami. Warto więc tym tematem zająć się dużo wcześniej, aby nie mieć zmartwień.

  Termin dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dąb-Bud konstrukcje stalowe, hale przemysłowe, budownictwo przemysłowe »

  Firma Budowlana DĄB-BUD Sp. z o.o. Historia firmy sięga lat 80-tych poprzedniego wieku, kiedy to grupa wielbicieli wpadła na pomysł założenia własnego biznesu. Chcieli stworzyć kompetentną firmę która dzięki znalezionej luce na rynku osiągnie olbrzymi szczęście. Właściciele zdecydowali że budowa hal, magazynów, chłodni, wreszcie budownictwo przemysłowe i konstrukcje stalowe to najlepsza z możliwych branż. Pełni pędu i ciężkiej pracy w ciągu kilkudziesięciu lat osiągnęli sukces. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Termin dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doniczk »

  Nasza propozycja to donice Lechuza wyróżniające się współczesnym i trwałym wzornictwem, znakomitą jakością wykonania. Towary zrealizowano z wysokiej jakości polipropylenu, są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, niskie temperatury (do - 30 stopni Celsjusza). Dzięki lakierowaniu uzyskano w zależności od koloru efekt optyczny metalu bądź wysokiego połysku jak w przypadku ceramiki. Troskliwie dopasowana paleta kolorów, nieszablonowość, przeróżne wielkości i kształt dają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz, tarasów i ogrodów.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane »

  Zajmujemy się także budową domów jednorodzinnych. Na koncie mamy już wybudowanych ponad 100 domów jednorodzinnych i kilkanaście domów wielorodzinnych. Istniejemy na rynku od 1995 r. Działamy przede wszystkim na terenie całej południowej Polski. Przyjmiemy także zlecenia na remonty oraz prace wykończeniowe mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i odwiedzenia naszej strony internetowej. Wiemy jak ważne dla klienta są solidność i dokładność, szybkość i terminowość wykonanych prac budowlanych oraz pełne zaufanie do wykonawcy budowlanego, dlatego staramy się pracować rzetelnie i zgodnie z terminem.

  Termin dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kielce »

  W tym momencie podaż na runku nieruchmości może przerażać. Zapewne masa osób zadaje sobie zagadkę w jaki sposób odnaleźć atrakcyjne cztery kąty. Propozycja jest niesłychanie bogata - zaczynając od niedrogich mieszkanek a kończąc na wygodnych apartamentach. Wpisując w wyszukiwarkę: mieszkania Kielce odnajdziecie Państwo na morze oferet. Warto się skonsultować ze fachowcami aby nie trwonić czasu na ich nadaremne wertowanie. Każdemu ewentualnemu klientowi staramy sie adekwatnie dopasować mieszkanie do jego potrzeb i możliwości finansowych. Nie weźmiemy opłat wstępnych. Gorąco zachęcamy do wyboru naszych usług.

  Termin dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »