Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Bizcredit.pl - pożyczki przez internet »

  Międzynarodowa instytucja udzielająca pożyczek przez Internet. Nie trzeba wychodzić z domu, aby otrzymać pożyczkę należy tylko przez Internet zalogować się naszej stronie. Przelać opłatę Rejestracyjną. Opłata Potwierdzająca Rejestrację – nie podlega zwrotowi. Chwilówkę mogą otrzymać osoby indywidualne i jest obywatelem Polski, posiadająca numer PESEL oraz polski dowód osobisty . Osoby posiadające porządną historię spłatę, udzielonych wcześniej pożyczek . Klient lojalny może otrzymać dwie pożyczki w danym miesiącu. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie Bizcredit.pl

  Termin dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria baterie, zasilacze, etui, gps - Rawo.pl »

  Rawo jako firma internetowa rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w roku 2004. Oferta dostępnych artykułów zwrócona jest głównie w kierunku informatycznym.

  Salon prowadzi dystrybucję, w której skład wchodzą akcesoria do urządzeń mobilnych takich jak notebook, tablet czy smartphone. Zalicza się do nich m. in. : zasilacze sieciowe, ładowarki samochodowe, baterie, kabury oraz uchwyty samochodowe na kratkę nawiewu czy szybę. Oferta zawiera także urządzenia takie jak np. : odbiornik gps, gps morski czy kamera samochodowa.

  Do realizacji zamówień dochodzi za usługą poczty oraz firm kurierskich. Taki wybór umożliwia klientowi dokonanie zakupu na obszarze całego kraju jak również daje dostęp do pełnej oferty produktowej dostępnej na stronie. Sprzedaż prowadzona jest za równo w sposób hurtowy jak i detaliczny. Jednostka współpracuje za równo z przedsiębiorstwami, instytucjami jak również osobami prywatnymi.

  Termin dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyta warstwowa »

  AgroPanel to spółka zaprzątająca się sprzedażą płyty warstwowej we wszelkich osiągalnych kolorach oraz układach na gruncie całej Polski. W naszej propozycji wykryjecie Państwo takie wyroby jak: płyty chłodnicze ( użytkowane w budownictwie agrotechnicznych oraz przemysłowym),płyty dachowe (które szturmem zdobywają rynek mieszkaniowy) oraz płyty ścienne użyteczne w szczególności w konstrukcji małych i średnich obiektów z płyty obornickiej. Zapraszamy do rozpoznania naszej całkowitej oferty na witrynie internetowej spółki AgroPanel.

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale »

  Strona przedstawia ofertę warszawskiej firmy Bamix zajmującej się produkcją hal stalowych na terenie całego kraju. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gromadzonemu przez przeszło 25 lat firma zajmuje dzisiaj znaczącą pozycje na polskim rynku przemysłowym. Konstrukcje stalowe wykonane przez firmę Bamix odznaczają się wysoką jakością dzięki czemu dziś możemy budować solidnie i bezpiecznie. Na stronie mogą Państwo znaleźć wszelkie informacje na temat wszelkich realizacji wykonywanych przez firmę.

  Termin dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Firma e-Motive oferuje supernowoczesne jak również zawodowe patrzenie na zagadnienia jakimi są monitoring za pomocą kamer i najnowszej generacji oprogramowanie do monitoringu. E-Motive dystrybuuje jak i wdraża wysokiej klasy rozwiązania dla Kontrahentów z różnorakich branż. Z monitoringu zdalnego jak również wynikających z niego świadczeń przetwarzania obrazu bądź rozpoznawania treści korzystają przedsiębiorstwa logistyczne, szkoły, hotele jak też wszelkie biura, wymagające dobrego monitorowania. Wszelkie usługi wykonywane przez firmę e-Motive powstają opierając się o metody wysokiej klasy producentów. System monitoringu AgentVI, kamery firmy AXIS, bądź też własny system monitoringu wizyjnego, wykorzystujący kamery IP, to niektóre z szczególnych rozwiązań stosowanych przez fachowców z e-Motive.
  Monitoring wizyjny

  Termin dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy ogrodzeniowe »

  Nasza firma zajmuje się produkcją ogrodzeń panelowych oraz bram. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy pochwalić się bardzo dobrą jakością i trwałością wszystkich naszych produktów. Współpracujemy z wyłącznie sprawdzonymi dostawcami materiałów, spełniających normy jakościowe. Współpraca z nami to zawsze pewność i zadowolenie z szybkiej realizacji zamówienia, nawet jeśli jest ono niestandardowe. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz i przekonaj się sam że warto nam zaufać. Nasza firma działa w oparciu o system procesowego zarządzania jakością

  Termin dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent sztukaterii »

  Przy wyborze firmy kontrahent kieruje się najczęściej doświadczeniem jakie dana firma posiada w biznesie, propozycją, a także referencjami od innych kontrahentów. ?Stryroplast? znany producent sztukaterii spełnia wszystkie wyżej wymienione wymagania. Klienci oczekują od nas profesjonalizmu w trakcie produkcji wyrobów styropianowych. Nabywcy prócz takich podstawowych towarów jak deska elewacyjna czy bonie poszukują też elementów w oryginalnych kształtach, jakie jest zwyczajnie niezbyt prosto dostać. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty kształtki styropianowe, jakie są wykonywane zgodnie z preferencjami danego klienta. W ofercie spółki ?Styroplast? znajdziesz również dużo innych produktów styropianowych dzięki którym prawie każdy będzie mógł doskonale udekorować mieszkanie. Na każde zapytania od nabywców staramy się odpowiadać jak najszybciej, wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Jeśli masz warsztat lub jakiś sklep jaki oferuje okna i szukasz producenta sztukaterii też możesz się z nami skontaktować, całkiem prawdopodobne, że zostaniesz naszym partnerem korporacyjnym.

  Termin dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne biskupiec »

  Wprowadzenie obowiązku sporządzania świadectwa energetycznego to jeden z pierwszych kroków do obniżenia zużycia energii w naszym kraju. Certyfikaty energetyczne są wstępem do zwiększenia oszczędności energii oraz zwiększenia efektywności energetycznej instalacji energochłonnych w naszych domach. Certyfikat energetyczny to instrukcja dla użytkowników domów, biur, zakładów produkcyjnych, obiektów użyteczności publicznej jak zmniejszyć rzeczywiste koszty utrzymania nieruchomości. Strona poświęcona świadectwom energetycznym i audytom energetycznym w budownictwie iława, olsztyn, ostróda, lubawa, nowe miasto lubawskie. Certyfikaty energetyczne są dokumentami niezbędnymi przy oddawaniu budynku do użytkowania, przy sprzedaży nieruchomości, przy wynajmie. Żądając okazania certyfikatu energetycznego budujesz rzetelną i obiektywną ocenę nieruchomości przed jej kupnem. Mając wgląd w certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne możesz ocenić opłacalność inwestycji, zaplanować remont i modernizację. certyfikaty energetyczne biskupiec Kontakt: Karol Kozłowski - tel. 795 800 801 (www.kozlowsky.com.pl) Na dzień dzisiejszy świadectwo energetyczne jest niezbędne w przypadku oddawania budynku do użytkowania, oraz przy zawieraniu umowy kredytowej. Niektóre banki żądają na dzień dzisiejszy przedstawienia certyfikatu w celu oszacowania kosztów eksploatacji budynku. Niestety im gorszy wynik na świadectwie energetycznym, tym nasze koszty ponoszone na jego np. ogrzanie wzrastają, co przekłada się na chudszy portfel i zapewne gorszą zdolność kredytową w przypadku kredytowania takiej właśnie nieruchomości. Strona poświęcona świadectwom energetycznym i audytom energetycznym w budownictwie iława, olsztyn, ostróda, lubawa, nowe miasto lubawskie, biskupiec.
  Wprowadzenie obowiązku sporządzania świadectwa energetycznego to jeden z pierwszych kroków do obniżenia zużycia energii w naszym kraju. Certyfikaty energetyczne są wstępem do zwiększenia oszczędności energii oraz zwiększenia efektywności energetycznej instalacji energochłonnych w naszych domach. Certyfikat energetyczny to instrukcja dla użytkowników domów, biur, zakładów produkcyjnych, obiektów użyteczności publicznej jak zmniejszyć rzeczywiste koszty utrzymania nieruchomości. Strona poświęcona świadectwom energetycznym i audytom energetycznym w budownictwie iława, olsztyn, ostróda, lubawa, nowe miasto lubawskie, biskupiec. Certyfikaty energetyczne są dokumentami niezbędnymi przy oddawaniu budynku do użytkowania, przy sprzedaży nieruchomości, przy wynajmie. Żądając okazania certyfikatu energetycznego budujesz rzetelną i obiektywną ocenę nieruchomości przed jej kupnem. Mając wgląd w certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne możesz ocenić opłacalność inwestycji, zaplanować remont i modernizację.
  Na dzień dzisiejszy świadectwo energetyczne jest niezbędne w przypadku oddawania budynku do użytkowania, oraz przy zawieraniu umowy kredytowej. Niektóre banki żądają na dzień dzisiejszy przedstawienia certyfikatu w celu oszacowania kosztów eksploatacji budynku. Niestety im gorszy wynik na świadectwie energetycznym, tym nasze koszty ponoszone na jego np. ogrzanie wzrastają, co przekłada się na chudszy portfel i zapewne gorszą zdolność kredytową w przypadku kredytowania takiej właśnie nieruchomości. Strona poświęcona świadectwom energetycznym i audytom energetycznym w budownictwie iława, olsztyn, ostróda, lubawa, nowe miasto lubawskie, biskupiec.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne. Nowy Sącz. »

  Świadectwa charakterystyki energetycznej, certyfikaty energetyczne dla nowych budynków, sprzedawanych lub wynajmowanych. Profesjonalne wykonanie, krótkie terminy, rozsądne ceny. Wykonuję świadectwa charakterystyki energetycznej na terenie miasta Nowego Sącza oraz w promieniu 100 kilometrów. Uprawnienia do wystawiania świadectw energetycznych uzyskałem kończąc roczne studia podyplomowe na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Wykonuje świadectwa energetyczne dla budynków i lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej wyposażonych również w instalację klimatyzacji. Posiadacz świadectwa charakterystyki energetycznej będzie dokładnie wiedział czy jego budynek jest energooszczędny oraz ile zużywa energii w skali roku. Zapraszam do korzystania z moich usług i do zapoznania się ze stroną internetową. Kliknij tutaj

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Zielona Góra »

  Oferujemy profesjonalne remonty Zielona Góra a przy tym nie drogie, świadczymy swoje usługi budowlane w woj. Lubuskim lecz przy większych zleceniach możemy podjąć się remontów w całym kraju. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą remontową, sprawdź nasze ostatnie realizacje lub zaczerpnij opini o firmie naszych klientów. Każdy kto skorzystał z naszych usług budowlanych jest z nich zadowolony i poleca nas swoim sąsiadom.
  Informacje kontaktow znajdziecie Państwo na stronie. Zamów Remontowanie

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty Drogowe »

  Jesteśmy fachowym producentem towarów budowniczych z betonu. Nasze wyroby w tej chwili odnajdują się na wielu drogach, bulwarach, podjazdach i parkingach. Pośród lokalnych wyrobów odnajdują się między innymi kręgi betonowe, kostka brukowa, krawężniki, bloczki i płyty betonowe oraz co niemiara innych produktów z betonu. Do wytwórczości wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i doskonałe jakościowo materiały, a nad przebiegiem fabrykacji cały czas czuwają kompetentni inżynierowie, którzy dbają o utrzymanie wszelkich parametrów plus cech, na których zależy polskim nabywcom.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Szwedzka firma LLENTAB to jeden z głównych producentów hal stalowych m.in. w takich państwach jak: Polska, Niemcy, Czechy, Dania, Słowacja czy Ukraina. Początkowo hale stalowe produkowane były w głównej mierze z przeznaczeniem pod garaże lub składy towarowe. Jednak z biegiem lat firma rozszerzyła swoją ofertę dla różnorodnych sektorów przemysłu. Obecnie przedsiębiorstwo LLENTAB produkuje konstrukcje stalowe w najwyższym standardzie, a do każdego Klienta podchodzi z indywidualną ofertą. Doświadczone ekipy montażowe całą swoją pracę wykonują z największą dokładnością oraz w bardzo krótkim czasie realizacji. Na stronie internetowej zamieszczone są wszystkie potrzebne informacje odnoszące się do współpracy oraz rekomendacje dawnych Klientów przedsiębiorstwa.

  Termin dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Szukasz firmy, która wykona instalację grzewczą w Twoim domu? Obowiązkowo sprawdź naszą ofertę! Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych z wykorzystaniem pomp ciepła. Nasze pompy ciepła są solidne, ciche, nie stwarzają zagrożenia pożarowego i tanie. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z propozycją pomp ciepła idm przedstawioną na naszych stronach internetowych. Mamy wieloletnie doświadczenie dlatego na pewno korzystając z naszych pomp ciepła będziesz zadowolony.

  Termin dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Altany »

  Nasza firma proponuje swoim odbiorcom zakrywania grzbietów domów z trzciny wodnej. Co takiego zakrywamy? Przede wszystkim konstrukcje mieszkalne, altany ogrodowe, studzienki, drewutnie i inne konstrukcje zgodnie z proźbami nabywców. Na zakrywanie altany i innych budowli wymagamy potrzebnych towarów takich jak: trzcina wodna, towary mocujące i wykończeniowe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca została zrobiona jak najlepiej, by w jak największym stopniu nasycić nabywców.

  Termin dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra pneumatyka »

  Co oznacza, że pneumatyka jest dobra ? Że można ją zjeść ? Absolutnie - nie. Dobra pneumatyka to oferta urządzeń pneumatycznych, które są najwyższej jakości i dzięki którym poczujemy, że pieniądze wydane na sprzęt nie będą pieniędzmi zmarnowanymi.

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady balkonowe »

  Przedsiębiorstwo ARTMET Kowalstwo Artystyczne specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu najwyższej jakości wyrobów metalowych służących do zabezpieczania nieruchomości i posesji. Nasze wyroby to bramy, ogrodzenia, balustrady, kraty, siatka ogrodzeniowa oraz inne wyroby metalowe. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy z materiałów najwyższej jakości wyłącznie polskiego pochodzenia, dzięki czemu zawsze uzyskujemy doskonałe rezultaty. Kowalstwo Artystyczne ARTMET montuje wyprodukowane przez siebie wyroby ? świadczymy usługi kompleksowo i solidnie. Zapraszamy.

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Grunwald »

  Firma deweloperka Warlimeks zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą mieszkań jakie posiada w swojej ofercie. Mieszkania Grunwald. Obecnie budujemy budynek mieszkaniowy bardzoe blisko centrum poznania na ulicy Jarachowskiego. Budowane przez spółke Warlimeks budynki są dopracowane w każdym szczególe. Projekty mieszkań są dokładnie analizowane przez wiele miesięcy przez wybudowaniem budynku, tak aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

  Termin dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimazone - Klimatyzacja »

  Zaawansowane urządzenia klimatyzujące posiadają niesłychanie schludny wygląd, i bez trudu jest je wkomponować w skończony plan pomieszczenia tak by nie zwracały zbytniej uwagi. Wymiary takich urządzeń są różne w zależności od efektywności. Nasze jednostki klimatyzujące mają nie jedynie możliwość chłodzenia przydatną latem ale również mogą nagrzewać pokój w chłodniejsze dni. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełną propozycję jednostek klimatyzacji. Już teraz poproś o materiały informacyjne. Serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody wrocław »

  Bardzo istotną sprawą w przypadku każdego remontu jest jakość dopiero co montowanych akcesoriów do lokalu. W tym przypadku rozchodzi się o schody. Są to detale, które montowaną bywają w ogromnej liczbie przypadków tylko raz, na samym starcie. To bowiem schody sprawiają, czy będziemy mieli możliwość z wolna poruszać się po naszym lokalu. Jeśli chodzi o dokonanie wyboru schodów to na pewno należy wyszczególnić schody tradycyjne, a ponadto schody drewniane. Te drugie, a zatem schody drewniane to w największym stopniu poszukwiane i najpopularniejsze schody, które są zamontowane w większości domów w naszym kraju. Nasza strona w tej chwili takie schody pokazuje.

  Termin dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lampy ogrodowe »

  Każdy ogród powinien być zaopatrzony w lampy ogrodowe. Wieczorem, na podwórku, lampy ogrodowe mogą zbudować nam efektowny nastrój a w nocy będą funkcjonalnym drogowskazem wskazującym ścieżkę prowadzącą do domu. Jak widać jest to niesłychanie funkcjonalny i niezbędny gadżet na każdym podwórku. Lampy ogrodowe można zasilać z instalacji domowej, baterii lub przy użyciu ogniw słonecznych. Oczywiście najekonomiczniejszym rozwiązaniem są ogniwa słoneczne. Dla osób które mają już w przydomowym ogrodzie lampy, możemy zaproponować ich wymianę. W tej chwili mamy taki wybór wśród produktów, iż w zasadzie nie ma lamp których by się nie dało zastąpić czymś lepszym, ładniejszym i tańszym w eksploatacji.

  Termin dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lakierobejca »

  Podkarpacka spółka Śnieżka S.A. oferuje bogatą ofertę towarów zapewniających ochronę drewna. Produkowane przez firmę impregnaty widniejące pod marką Vidaron zapewniają skuteczną ochronę drewnianych powierzchni przed niszczeniem w wyniku działania czynników zewnętrznych oraz czasu. Lakiery do drewna o szerokim zastosowaniu, impregnaty oraz lakierobejca to produkty, dzięki którym będą mogli Państwo cieszyć się estetyczną podłogą, parkietem bądź innymi drewnianymi powierzchniami przez długi czas. Szczegółowe informacje odnośnie produktów konserwujących drewno, zamieszczone są na łamach serwisu Vidaron.

  Termin dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi dwuskrzydłowe »

  KON-Trade jest kompetentną firmą, jaka zajmuje się handlem drzwi przeróżnego modelu. Korporacja posiada swój sklep online, którego link to http://kon-trade.pl/. Na witrynce internetowej można znaleźć drzwi na sprzedaż, wyczerpujące dane o korporacji, dane do kontaktu itp. Pod warunkiem, że obecnie poszukujesz drzwi antywłamaniowych względnie innych, to koniecznie odwiedź stronkę internetową www korporacji KON-Trade. Od czasu, do czasu można też napotkać na większe obniżki drzwi.

  Termin dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie